Malé gestá, veľký vplyv: Ako udržiavať lásku v živote?

Par romantika vztah posilnenie damska jazda
Foto: ilustračné, GettyImages

Niekedy stačí urobiť aj malé gesto, ktorým dáme svojmu partnerovi pocit lásky a dôležitosti. Prinášame vám tipy, ako svoju lásku potešiť.

Vo vzťahu je dôležité nielen prejaviť lásku slovami, ale aj skutkami. Malé gestá môžu mať veľký vplyv na to, ako sa váš vzťah vyvíja. Tu je niekoľko tipov, ako svojho partnera potešiť a ukázať mu, ako veľmi si ho vážite. Drobnosti, ktoré robia vzťahy veľkými.

Sladké romantické gestá pre každodenný život:

1. Držanie sa za ruky: Keď idete spolu cez ulicu, vždy chyťte partnera za ruku. Ukazujete tým svojmu okoliu, že ste pár a máte radi vzájomnú blízkosť.

2. Napíšte mu milostný odkaz: Spríjemnite partnerovi deň tým, že mu necháte odkaz na vankúši alebo mu ho zasuniete do vrecka nohavíc. Stačí len napísať Milujem ťa! a určite váš odkaz vyčarí partnerovi úsmev na perách.

3. Prekvapenie: Miluje váš partner sushi? Zoberte ho na večeru alebo kúpte lístky do kina na film, ktorý túži vidieť. Aj malú pozornosť, ktorú urobíte, určite váš partner ocení.

4. Aj varenie môže byť zábava: Uvarte si spoločne niečo chutné a potom sa navzájom kŕmte. Vyskúšajte nový recept a doprajte si pri varení pohár vínka. Máte tak vynikajúcu možnosť stráviť spolu čas a porozprávať sa.

9 rozdielov medzi láskou a zamilovanosťou

5. Okúpte sa spoločne: Po náročnom dni v práci si doprajte spoločný relax vo vani. Vonný kúpeľ, k tomu sviečka a na záver uvoľňujúca masáž.

6. Koníčky: Miluje váš partner futbal, no vám táto hra nič nehovorí? Urobte mu radosť a choďte s ním na zápas. Nechajte ho, nech vám vysvetlí pravidlá hry a prežívajte jeho nadšenie spolu s ním.

7. Oslava narodenín: Urobte mu malú oslavu a pozvite na ňu jeho priateľov. Nemusí to byť žiadna honosná party. Aj posedenie s blízkymi priateľmi a torta sú dôkazom toho, že na neho myslíte a chcete ho potešiť.

8. Zaspievajte mu: Navštevujete s priateľmi pravidelne karaoke bar? Zaspievajte mu zamilovanú pieseň ako dôkaz lásky.

9. Sladký dezert: Po ceste z práce sa zastavte v cukrárni a kúpte drahému koláčik, ktorý má rád. Večer pri sledovaní televízie si môžete spolu osladiť chutnou dobrotou.

10. Chodí váš partner z práce neskôr ako vy? Počkajte ho v posteli nahá a príjemne ho šokujte hneď, ako príde domov.

11. Starajte sa o neho: Ohoľte mu fúzy, či umyte hlavu. Sú to milé prejavy starostlivosti o toho druhého. Najmä keď sa človek cíti vyčerpaný po náročnom dni, vašu starostlivosť určite ocení.

12. Raňajky do postele: Môže deň začať krajšie ako raňajkami v posteli so svojou láskou? Prebuďte partnera príjemnou vôňou kávy a doprajte si spoločné raňajky a leňošenie v posteli.

13. Pozrite si spolu romantický film: Raz za čas aj ten najväčší „drsňák“ zvládne pozerať s priateľkou romantický film. Spoločne zabalení v deke s pohárom vína a na záver si môžete vychutnať jeden druhého ako sladký dezert.

Aké sú vlastnosti ideálnej partnerky?

14. Bozky: Nikdy sa nezabúdajte rozlúčiť alebo privítať so svojou láskou bozkom. Týmto milým gestom sa vyprevádzate do nového dňa a vítate opäť doma.

15. Erotický tanec: Dostaňte svojho partnera do rozpakov a zavrťte mu zadkom. Bude nadšený z toho, že má po svojom boku sexy a spontánnu ženu.

Láska nie je o tom mať sex sedemkrát týždenne. Láska je o gestách, ktorými ukazujeme partnerovi, ako nám na ňom záleží a má prinášať každý deň úsmev na našu tvár.

Drobné gestá môžu vo vzťahu robiť veľký rozdiel. Nezabudnite, že lásku nie je potrebné dokazovať drahými darčekmi, ale skutkami. Drobné gestá môžu upevniť vzťah a priniesť doň veľa radosti a šťastia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom