Tajné sexuálne zbrane: Takto využijete všetky zmysly pre výnimočný sex

Sex partner vzťah zmysel
Foto: ilustračné, thinkstockphotos

Oživte svoj sexuálny život vďaka tipom na využitie všetkých zmyslov. Od vizuálnych podnetov po hmatové potešenie – objavte nové cesty k vzrušeniu a intímnej pohode.

Viete, ako dokážu vaše zmysly ovplyvniť váš sexuálny život? Prinášame vám niekoľko tipov, ako ich využiť vo svoj prospech. Naše zmysly používame v každodennom živote. Ale ako sa dajú využiť, pokiaľ ide o vzťah a najmä v posteli?

Na začiatku intímneho vzťahu, využívame všetky svoje zmysly, pretože sa nemôžete nabažiť nášho partnera. Ale ako plynie čas, svoje zmysly postupne pri milovaní znižujeme, až využívame len jediný zmysel – dotyk. Ak váš sexuálny život v posledných mesiacoch alebo rokoch stagnuje, možno je to práve tým, že ste prestali stimulovať všetky vaše zmysly pri sexe.

Ak nemáte potešenie zo sexu, postupne vás vzťah možno prestane baviť a vo vzduchu visí rozchod. Môžete sa začať obzerať po nových ľuďoch, ktorí pre vás vysielajú silnejšie sexuálne vibrácie. Ak si však chcete svoj vzťah udržať a sex osviežiť, skúste opäť naštartovať vaše zmysly a uvidíte, ako vzrušujúce môže byť znova milovanie.

1. Zrak

Dokážete si spomenúť na veci, ktoré vás vizuálne vzrušujú? Neignorujte silu vizuálneho podnetu a snažte sa vzrušovať svojho partnera tým, že budete vyzerať čo najlepšie. Môžete si zacvičiť, alebo vsadiť na kartu, ktorá ulahodí partnerovi a aj vy sa budete cítiť výborne. Noste pekné oblečenie a pod ním priliehavú bielizeň, ktorá zdôrazní vaše krivky.

Použite sviečky alebo tienidlá, ktoré osvetľujú vašu spálňu mäkkým, žltým svetlom. Vaše nahé telo tak bude vyzerať žiarivejšie a krásne. A ak chcete zvýšiť vaše potešenie ešte viac, sledujte pri sexe porno alebo umiestnite zrkadlo horizontálne pár centimetrov od vašej postele.

2. Sluch

Sluch je jedným z najsilnejších stimulantov, ktoré môžu priniesť vzrušenie späť do postele. Šepkanie si svojich tajných fantázií do ucha, či počúvanie príjemnej hudby, to všetko spolu vytvára vzrušujúcu atmosféru.

Dozvuky po prvom sexe: Ako muža dostať do vážneho vzťahu?

3. Hmat

Keď ste boli zamilovaní, už aj najmenší dotyk vášho partnera vás dokázal vzrušiť. Keď ste už na seba zvyknutí, je ťažšie takéto vzrušenie docieliť. Predĺžte si preto predohru o 10 minút. Dotýkajte sa svojich erotogénnych zón. Jemné hladenie, šteklenie alebo naopak hryzenie, či škrabanie môže len zvýšiť váš zmysel pre dotyk.

4. Čuch

Vône a parfumy môžu zvýšiť potešenie zo sexu vo veľkej miere. Použite vonné sviečky a telový parfum, skôr než budete mať sex. Dajte si pred milovaním sprchu, čím zvýrazníte svoju telesnú vôňu a odstránite pach.

Pred milovaním používajte masážne oleje a navzájom sa masírujte, čo vás oboch príjemne uvoľní a navnadí.

Túžite mať lepší sex? Vypracujte si sexuálny životopis!

5. Vnímanie chuti

Použite pri sexe afrodiziaká. Doprajte si pohárik vína alebo si zo svojich tiel vychutnávajte dezert. Okrem toho môžete tiež použiť ochutené kondómy, lesk na pery alebo lubrikanty. Čokoľvek, čo vám len napadne. Fantázii sa medze nekladú.

Ak chcete mať kvalitný vzťah, musíte neustále hľadať nové spôsoby, ako zvýšiť vaše vzájomné potešenie. Využívajte preto pri sexe efektívne svoje zmysly a vychutnávajte si váš sexuálny život naplno.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom