Ako si udržať záujem muža?

Muž kľačiaci pre ženou jej dáva červenú škatuľku

Chcete vedieť, ako si udržať mužský záujem? Prinášame vám niekoľko skvelých tipov.

Každá žena túži byť žiadanou, a to najmä, ak sa jedná o jej vlastného partnera. Ako však naštartovať jeho túžbu a záujem o vás natoľko, že sa budete cítiť opäť ako princezná?

Pomocou týchto jednoduchých tipov si dokážete udržať jeho záujem na dlhú dobu.

 1. Buďte spontánna. Muži nemajú radi, keď majú všetko dopredu naplánované. Šokujte ho a urobte niečo, čo by nečakal. Vaša spontánnosť ho určite prekvapí.
 2. Nemeňte sa. Zostaňte stále tou istou ženou, do ktorej sa zamiloval. Nemeňte sa na niekoho, kto nie ste. Môžete však byť kreatívna a prísť inak nalíčená či s novým účesom. Určite drobné a pozitívne zmeny váš partner ocení.
 3. Chopte sa iniciatívy v posteli. Ohromte vášho partnera v posteli zmyselnosťou, ktorú v sebe máte. Zahoďte svoje zábrany a prevezmite iniciatívu.
 4. Skvelá vôňa. Nie nadarmo sa hovorí, že žena musí chlapovi zavoňať. Preto dbajte nielen na správny výber parfumu, ale osobitú pozornosť venujte aj svojej osobnej hygiene.
 5. Priatelia, ktorí vás ocenia. Muži sú konkurencieschopní a túžia mať po svojom boku ženu, ktorá je tá naj vo všetkých smeroch. Pokiaľ vás pred partnerom ešte vyzdvihnú priatelia tým, aká ste skvelá, jeho ego bude lietať vysoko v oblakoch.
 6. Naučte sa ho zviesť. Zvádzanie nezačína a nekončí len v posteli. Buďte sexy vždy, keď ste spolu, aby váš partner po vás neustále túžil.

19 znakov, že to myslí s vami vážne

 1. Zaujímajte sa o jeho koníčky. Chlap úplne miluje ženu, ktorá prejavuje záujem o jeho koníčky. Či už je to hranie počítačových hier, sledovanie športových kanálov, či lezenie na horu. Muži chcú stráviť svoj život so ženou, ktorá ho bude tolerovať a s radosťou sa k nemu pripojí.
 2. Nedramatizujte. Pokiaľ vás partner nerešpektuje alebo urobil nejakú chybu, porozprávajte sa s ním o tom. Nevyhrocujte zbytočne situáciu do extrémov, len aby ste mu dokázali, ako veľmi ste nahnevaná. Takéto dramatické výstupy muži priam neznášajú.
 3. Buďte mu oporou. Buďte pre neho priateľkou, ale aj dôverníčkou. Niekto, na koho sa môže vždy spoľahnúť a komu sa môže zveriť so svojimi problémami. Bude vás zbožňovať za to, že dokážete byť jeho sexuálnou bohyňou, bútľavou vŕbou a kamarátkou v jednom.
 4. Buďte finančne zabezpečená. Majte kontrolu nad svojimi financiami a dobrú, stabilnú prácu. Chlapi milujú ženy, ktoré sú samostatné a nezávislé od muža.
 5. Veďte inteligentné konverzácie. Majte všeobecný prehľad o veciach, čo sa dejú a rovnako aj svoj vlastný názor. Buďte komunikatívna. Každý muž túži po príjemnej a inteligentnej spoločníčke, s ktorou sa má o čom rozprávať.
 6. Zaujmite jeho rodinu. Pokiaľ urobíte dobrý dojem na jeho rodinu a priateľov, máte takmer vyhrané a on vás bude milovať ešte viac ako predtým, lebo ho v jeho rozhodnutí ešte viac utvrdia tí, ktorí sú pre neho najdôležitejší.
 7. Hladkajte mu ego. Pochváľte jeho úspechy, oceňte ho za niečo, čo urobil. Keď sa pri vás bude cítiť ako chlap, nebude mať dôvod utekať za inou, aby si niečo sám dokazoval.

Prečítajte si aj: Ako zbaliť chlapa na celý život?

 1. Neistota. Občas mu doprajte pocit neistoty. Komunikujte s inými ľuďmi, buďte vtipná a sexy, aby vás neprehliadlo okolie. Jeho lovecký inštinkt sa opäť naštartuje a on vám bude chcieť dokazovať, že je pre vás ten najlepší.
 2. Nebuďte ľahko dostupná. Trávte s ním čas, ale neutekajte za ním vždy, keď vám zavolá. Nie ste predsa jeho hračka. Urobte si z času na čas svoj vlastný program a nech pre zmenu on čaká na vás. Pokiaľ si vami bude partner na 100 % istý, jeho snaha začne postupne upadať.
 3. Buďte sexuálne inovatívna. Zdokonaľujte svoje pohyby v posteli, milujte sa na rôznych miestach a hrajte rozličné roly. Pokiaľ ho budete neustále v posteli šokovať novými nápadmi, budete pre neho tou najlepšou milenkou akú doteraz mal.
 4. Buďte dobrou kuchárkou. Bez ohľadu na to, čo ľudia hovoria, cesta k srdcu človeka je cez jeho žalúdok. Každý chlap sa predsa rád a dobre naje. O to viac si tento pocit užíva, ak jeho chute dokáže aj v tomto smere uspokojiť jeho partnerka.
 5. Formujte ho. Ignorujte jeho detinské správanie alebo mu dajte pocítiť, keď niečo prepískne. Buďte občas nepredvídateľná, aby nevedel, čo má od vás očakávať a začne vás viac rešpektovať.
 6. Nech je na vás hrdý. Chlapci môžu byť na prvý pohľad povrchní, ale napriek tomu chcú ženu, ktorú môžu rešpektovať a obdivovať. Bude sa tešiť z vašich úspechov a ešte viac si bude vedomý toho, akú skvelú ženu pri sebe má.
 7. Rešpektujte samú seba. Nie ste rohožka. Dajte mu najavo, že máte silu ísť ďalej aj bez neho a nie ste od neho nijako závislá. Máte svoju hodnotu a muž si to musí aj sám uvedomovať. Začne cítiť, že vás potrebuje a bude o vás neustále prejavovať záujem.

Začnite uplatňovať tieto body a uvidíte, že je pomerne jednoduché udržať si záujem chlapa. Zároveň získate aj úctu a lásku, ktorá by mala byť vždy vzájomná.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom