Rak - vianočný horoskop 2021

Vianoce, pár, láska, zamilovaní
Thinkstock

Vás čakajú radostné a predovšetkým milované vianočné sviatky v okruhu vašich blízkych. Prinášame vám vianočný horoskop. 

V decembri môžete bilancovať. Tento rok ste totiž toho dosiahli veľa. Preto si doprajte chvíle oddychu a od hlavy až po päty sa nalaďte na lásku. Viac ako inokedy túžite po tomto cite a oddať sa chvíľkam romantiky. Váš partner vám to opätuje. Pozor však na závistlivcov, ktorých akosi v poslednej dobe vo vašom okolí pribudlo.

Láska a vzťahy

Do vášho života sa zaplietli muži, ktorí majú úplne odlišné hodnoty ako vy. Nezačínajte si s nimi. Nečaká vás nič dobré. Pre tie zadané – už dlhší čas vám chýba maznanie s partnerom a predohra, ktorá by vás skutočne rozpálila. Skúste sa s ním porozprávať. Vaša blízka rodina vám pod stromček pripraví veľmi milé prekvapenie. Dajte im spätnú väzbu a odmeňte ich nefalšovanou radosťou. Bude to pre nich najcennejší dar, ktorý od vás tieto Vianoce dostanú.

Práca

V práci sa cítite zbytočná. Nie je to pravda, určite vás potrebujú! Najmä váš šéf, pretože dobre vie, že sa na vás môže spoľahnúť. Niekedy však preháňate a ste na seba príliš kritická. Prestaňte o sebe pochybovať a určite nepočúvajte neprajníkov. Začne sa ozývať vaše telo, lebo túži odpočinku. Naučte sa povedať NIE.

Dobrá rada na záver: Vo všetkom, čo robíte, hľadajte aspoň štipku pozitívneho.

Ďalšie horoskopy nájdete tu: 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom