Baran - vianočný horoskop 2021

žena, zima, čaj, samota, Vianoce

Už vás príprava na Vianoce plne zamestnáva? Aké budú tento rok?

December pre vás znamená čas kompromisov a čas vyjednávania. A to sa týka nielen pracovných projektov, ktoré v týchto dňoch finišujete, ale i vzťahov. Vďaka priateľskému prístupu všetko zvládnete. Počas Vianoc však budete žať úspechy, čo sa týka medziľudských vzťahov. Známosti opačného pohlavia, ktoré stretnete počas tohto obdobia, budú mať dlhé trvanie.

Tie z vás, ktoré sú zadané, nevyhýbajte sa otvorenému rozhovoru s vašou polovičkou. Donekonečna nemôžete všetko tolerovať a raz pohár trpezlivosti môže pretiecť.

Láska a vzťahy

Zobuďte sa a konajte! Váš vzťah začína byť pre vás frustrujúci a nudný. Prestaňte už konečne iba existovať a začnite žiť. Využite na to voľné dni počas najkrajších sviatkov a postarajte sa o závan sviežeho vetra. Ako? Jednoducho. Osvedčeným prostriedkom je flirt so starým alebo novým mužom a taktiež zmena prostredia. Skúste to tento rok inak. Uvidíte, že nebudete ľutovať a prežijete skutočne najkrajšie sviatky v roku.

Práca

Uberte trošku, aby ste nestratili svojich blízkych. Máte pocit, že prežívate obdobie, keď sa vám nedarí. Navyše sa ozvú intenzívnejšie spomienky na minulosť. Stretnete svojich bývalých kolegov, ktorí vám pripomenú minulé zlyhania. Aj keď sa Vianoce budú niesť v nostalgickom duchu, šéf vás príjemne prekvapí. Môže vám zveriť projekt, na ktorý ste si predtým netrúfali. Dobrá rada pre vás: Nechajte minulosť minulosťou a vykročte ďalej v ústrety krajším zajtraškom. V práci odvádzate perfektný výkon a čaká vás za to odmena. Len pozor. Svojim cynizmom zraňujete ľudí, na ktorých vám záleží.

Ďalšie horoskopy už čoskoro.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom