Býk - vianočný horoskop 2021

žena, vianočný stromček, Vianoce

Aké sviatky prežijú ženy narodené v znamení Býk?

Začiatkom decembra nastane u vás problém s organizáciou. To vás bude ešte viac stresovať. Máte strach, že niečo nestihnete? No a? Vyložte si nohy a doprajte si chvíľky oddychu, pretože sa začne hlásiť o slovo vaše zdravie. Možno sa pýtate, kde zostala vaša milovaná harmónia. Brzdí ju Venuša. Viac ako inokedy máte potrebu neustupovať nikomu a ničomu.

Trápi vás problém? Nehanbite sa poradiť s blízkou priateľkou. Veľmi rada vám pomôže.

Láska a vzťahy

Snaha postarať sa, aby váš domov bol dokonalou vianočnou oázou, vás stojí všetku energiu, ktorú by ste mohli využiť inak. Domov však nerobí domovom dokonalá vianočná výzdoba, ale úsmev, smiech, radosť, láska. Tá sa z vášho vzťahu akosi v poslednej dobe vytratila. Môžete ju vrátiť späť, ale nestačí, ak sa budete snažiť len vy. Pre tie slobodné, no i tie zadané, je na obzore nová vzrušujúca aférka. Počas vianočných sviatkov jej túžite viac ako inokedy podľahnúť. Bude to pre vás šťastná voľba? O tom hviezdy mlčia. Dobrá rada na záver: Pozorne sledujte dianie okolo vás. Dozviete sa totiž veľmi dôležité informácie.

Práca

Ste nerozhodná a točíte sa stále v ustavičnom kolotoči. Neviete ako von. Tento kolobeh a vaša nerozhodnosť vás vyčerpáva a spôsobuje, že sa vám v práci nedarí. Skúste si predstaviť, ako by ste sa cítili v jednej alebo druhej z možností, a čo pritom prežívate. To vám prezradí správnu voľbu. Vďaka chvíľam voľna načerpáte sily vykročiť s optimizmom do nového roka. Tie nezadané sa môžu zapliesť s kolegom. No pozor, nie je všetko tak, ako sa to na prvý pohľad javí.

Ostatné horoskopy nájdete tu: 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom