Blíženci - vianočný horoskop 2021

ženy, priateľky, zima

Toto december pripravil pre vás.

Planéta Mars vám požičala ohromný sexappeal. Váš partner po vás ustavične túži a nielen on. Jednoducho počas Vianoc budete neodolateľná. Čaká vás zaslúžená rodinná pohoda, aj keď vás to bude lákať na cesty. Môže za to Merkúr, ktorý vo vás prebúdza chuť cestovať. Či už sa rozhodnete tak, či onak, čakajú vás krásne Vianoce.

Láska a vzťahy

Až príliš prehliadate partnerove chyby. Áno, nikto nie je dokonalý, ale predsa. Vy si zaslúžite niečo lepšie. Počas Vianoc konečne vypnete a začnete prehodnocovať udalosti predchádzajúcich mesiacov. Čo vám táto bilancia prinesie? Zistíte, čo vlastne chcete. A máte vyhrané. Teraz sa ľahšie naplnia vaše sny. Počas decembra navyše stretnete zaujímavú osobu, ktorá vám do života prinesie pozitívnu zmenu.

Práca

Vo vašom zamestnaní narastá napätie. Možno je to preto, že kladiete na seba a aj na svojich kolegov veľké nároky a máte veľké očakávania. Berte danú chvíľu tak, ako je a neočakávajte nič. Ušetríte si mnohé sklamania. Buďte otvorená k potrebám druhých. Vráti sa vám to stonásobne. Mladší kolegovia vám urobia v najbližšom období radosť.

Bonus v zamestnaní: Nové úlohy zvládate ľavou zadnou. Dostanete lukratívnu ponuku od človeka, od ktorého by ste to vôbec nečakali. prijmite ju. Môže vám pomôcť. Dobrá rada na záver: Nenechajte sa zneistiť neprajníkmi a verte predovšetkým sama sebe.

Ostatné horoskopy nájdete tu: 

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom