Zlé vlastnosti podľa znamení zverokruhu, ktoré môžu napáchať veľa škody

Vlastnosti

Každý z nás má negatívne stránky svojej povahy, ktoré nám vedia skomplikovať život. Vedeli ste však, že existuje súvis medzi vašim znamením a zlými vlastnosťami? Poďte si na to posvietiť.

Baran

Výbušnosť. Dokážete rýchlo vzplanúť spravodlivým (alebo i menej spravodlivým) hnevom, ktorý však často napácha veľa zlého. Naučte sa ovládať a predtým ako vybuchnete, začnite radšej počítať do desať.

Býk

Dezorganizovanosť a chaos. Neviete si často usporiadať veci a urobiť si v nich poriadok. Niekedy tým menej dôležitým prikladáte veľký význam a naopak. Potom vám môže veľa vecí uniknúť, čo neskôr môžete ľutovať.

Blíženci

Výrečnosť. Veľmi radi rozprávate a málokedy pustíte k slovu aj iných. Niekedy poviete i to, čo by ste nemali a tajomstvá sa u vás dlho neudržia. Toto môže naštrbiť dôveru iných vo vaše priateľstvo.

Rak

Slabosť na sladké. Milujete sladké dobroty, ku ktorým sa často utiekate, najmä keď sa vám niečo nedarí. Jednoducho maškrteniu nedokážete odolať, kvôli čomu trpí najmä vaša postava. A nadváha ide vo vašom prípade často ruka v ruke s nízkym sebavedomím.

Lev

Chvastúnstvo. Veľmi radi sa vyťahujete pred druhými, čo všetko máte a čo všetko dokážete. To mnohokrát ide ľuďom vo vašom okolí na nervy a niektorých to dokonca odradí natoľko, že sa s vami prestanú stretávať.

Panna

Kritickosť. Panna s obľubou upozorňuje na nedostatky iných ľudí a neodpustí im žiadnu chybu. Pokiaľ sa nenaučíte vidieť v tých druhých aj ich pozitívne stránky, budete to mať v živote ťažké.

Váhy

Márnivosť. Vy patríte medzi nákupné manijačky a máte slabosť pre všetky krásne veci. Často je váš šatník preplnený a vlastníte množstvo kabeliek či topánok, z ktorých si mnohé ani nikdy nedáte na seba. Uberte trošku, lebo vás to môže dostať do finančných ťažkostí.

Škorpión

Pomstychtivosť. Ak vám niekto ublížil, nebudete mať pokoj, kým mu to nevrátite. Táto túžba pomstiť sa vás niekedy zožiera z vnútra a uškodí nielen iným, ale najmä vám.

Strelec

Uštipačnosť. Strelci si s obľubou uťahujú z ostatných, ale keď im to niekto vráti, zvyknú sa uraziť. Treba však voliť slová a vedieť odhadnúť, na koho zamieriť a vystreliť svoj šíp.

Kozorožec

Workoholizmus. Vy často milujete svoju prácu natoľko, že zabúdate aj na seba, aj na svojich blízkych. Ste priam závislí na pochvale a ocenení, preto si mnohokrát na svoje plecia naberiete viac ako vládzete uniesť. Trpia tým najmä vaše vzťahy. Spamätajte sa včas, lebo môžete zostať sami a nepochopení.

Vodnár

Uzavretosť a nedôverčivosť. Vy sa často bojíte prejaviť svoje city a ľuďom nedôverujete. Ste uzavretí a do svojho vnútra nepustíte nikoho. Začnite trošku viac dôverovať ľuďom a váš život bude hneď krajší.

Ryby

Nezodpovednosť. Na vás sa jednoducho nedá spoľahnúť a svoje sľuby beriete na ľahkú váhu. Možno ste už preto prišli o množstvo priateľstiev a možno vám to zatiaľ vaši blízki tolerujú. Len dokedy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom