Veľký horoskop 2020 - Aký bude rok kovového potkana?

Veľký čínsky horoskop, rok potkana
GettyImages

Pozrite si veľký čínsky horoskop na rok 2020. Čo nám prinesie?

Okolo roku 2020 sa traduje veľa mytológií. Niektoré kultúry si myslia, že je to začiatok apokalypsy, iné tvrdia, že je to začiatok nového úsvitu. Nejde o to prísť na to, kto má pravdu o roku 2020. Dôležitá skutočnosť je, že zmena je vo vzduchu. Každá kultúra na celom svete to uznáva. Tlmočia to iba rôznymi spôsobmi. Niektorá povera upozorňuje na dvojité páry čísel v budúcom roku. Niektoré zahŕňajú matematiku ich deliteľov. Či už je to tak, či onak, každá kultúra na tejto planéte vidí rok 2020 ako rok veľmi odlišný od toho, čo sa stalo pred ním. Takže ak je táto zmena nevyhnutná (ako vždy), čo môže každý z nás urobiť? Tento rok by ste mali byť viac pozorní na znamenia a byť tiež pripravení konať.  Každé znamenie zverokruhu bude musieť zmenu urobiť v rôznom čase a v rôznej miere. Prečo je to taký vynikajúci rok?

Zmena prichádza pre každého kvôli niekoľkým veľkým kozmickým udalostiam. V prvom rade bude mať synchronizácia Jupitera a Saturnu vplyv na každú ľudskú bytosť na Zemi. Títo dvaja kozmickí obri sa tiahnu nad každou ďalšou planétou v našej slnečnej sústave, takže kombinovaná sila oboch má úžasný účinok. Čo to pre nás znamená na Zemi? Veľa. Zamyslite sa nad dvoma obrovskými magnetickými silami, ktoré ovplyvňujú každú planétu v našej slnečnej sústave, a môžete si predstaviť rozsah sily, o ktorej hovoríme. Láska, peniaze, zdravie, jednoducho všetko bude pod jej vplyvom. Za zmienku stojí aj niekoľko významných zatmení Slnka, ktorých dopad závisí od toho, v ktorej krajine žijete. Zatmenie vždy predpovedá veľké zmeny, dobré a zlé, takže pozor na veľké udalosti ihneď po ich príchode.

Práca a financie

Tieto sily budú rôznym spôsobom formovať pracovné príležitosti pre každého. Finančný výhľad na svet sa bude podobať na obrie údolie: od januára do polovice roka sa výhľad bude pomaly dostávať viac a viac do negatívnej úrovne, potom sa pomaly začne zlepšovať.  V júni očakávajte niekoľko veľkých ekonomických otrasov, ktoré by mohli spôsobiť, že ľudia stratia zamestnanie, alebo majú ťažkosti s hľadaním zamestnania. Všetky znamenia zverokruhu musia byť pripravené na radikálne zmeny v práci. Niektoré z týchto zmien však možno budete musieť vykonať sami. Dobre si premyslite, či je to stále to miesto, na ktorom chcete byť. Rok 2020 je čas na prechod pre mnoho ľudí, ktorých už neuspokojuje súčasné zamestnanie. Pamätajte: nie všetky zmeny sú zlé. Niekedy zmena poskytuje energiu, ktorú potrebujete na podporu kreativity. Mohla by to byť fantastická príležitosť na dosiahnutie cieľov, ktoré ste inak nechali ležať ľadom. Vždy pamätajte: keď sa jedny dvere zatvoria, ďalšie sa otvoria. Čo ste chceli robiť, keď ste boli mladší? Rok 2020 je vynikajúci čas na to, aby ste si pripomenuli staré sny a zistili, či nepredstavujú cestu, ktorá by mohla mať teraz zmysel.

A keď už hovoríme o tvorivých snahách, rok 2020 bude veľmi umeleckým rokom a veľmi plodným rokom. Odložili ste svoju túžbu maľovať, učiť sa hrať na hudobnom nástroji alebo napísať román? Veľké umenie často pramení z veľkého chaosu a udalosti roku 2020 sa nijako nelíšia. Urobte si čas na umelecký rozvoj a prestaňte hľadať výhovorky, že sa to nedá. Ak tento rok investujete do umeleckej oblasti, vyplatí sa vám to v nasledujúcich rokoch dvojnásobne. Aj keď to zo začiatku nevyzerá ako veľký umelecký projekt, nevzdávajte to.

Väčšinu roku 2020 bude situácia veľmi finančne neistá, s výraznou hospodárskou udalosťou v júni. „Udalosť“ by mohla znamenať veľa vecí, ale najdôležitejším faktorom je to, ako na ňu ľudia reagujú. Rovnako ako čokoľvek súvisiace s akciovým trhom, ak je prvou reakciou ľudstva panika, zaváňa to problémami. Buďte pripravení na paniku, ale udržte si chladnú hlavu. Kľúčové slovo je opäť „reakcia“. Ako budete reagovať na to, čo na vás vesmír vrhá? Finančná kríza môže vyvolať pocit, že na vás padá obloha, ale ľudstvo zvíťazilo nad mnohými ekonomickými poklesmi a všetko bolo v poriadku. Preto nezúfajte. To, že svet panikári, neznamená, že musíte aj vy. Predtým, ako urobíte akékoľvek rozhodnutie týkajúce sa vašich financií, zastavte, zhlboka dýchajte a vec s nadhľadom analyzujte.

Šťastie

Vaše osobné šťastie je v roku 2020 na veľmi dobrom mieste. Časy neistoty a chaosu sú totiž tiež príležitosťou. Treba byť však pozorný a všímať si znamenia, ktoré sa objavia po veľkých krízach. Dôverujte svojim inštinktom, ktoré vám radia, kam vložiť svoje peniaze, ale znova musíme zdôrazniť: buďte opatrní. Venujte chvíľu analýze situácie, než budete konať. Dôležitá vec je dôverovať vašej analýze pred ostatnými.

Láska a vzťahy

Láska je vo vzduchu, a to platí pre všetky znamenia zverokruhu. Niektoré z nich však musia vynaložiť trochu viac námahy, aby to videli, alebo boli na vzťah pripravené. V roku 2020 by sme sa mali zamerať na sebarozvoj a zlepšenie svojich súčasných vzťahov. Neznamená to však len apelovať na súčasného alebo potenciálneho partnera, ale krok musíme spraviť aj my. Ako hovorí príslovie: ak nemôžete milovať seba, ako môžete milovať niekoho iného? Začnite so svojimi vlastnými kladmi a zápormi, aby ste videli, čo by ste chceli zmeniť, namiesto toho, aby ste prenasledovali „dokonalého“ partnera. Aj keď to znie veľmi čudne, tento rok sa zamilujte do seba. Takto si vás láska nájde skôr, ako sa nazdáte.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom