Čo vám prezradí horoskop o vašom partnerovi? Toto bude chcieť asi zatajiť!

Cartoon Zodiac men

Zabudnite na prenasledovanie vášho vyvoleného na sociálnych sieťach, ale posvieťte si radšej na znamenie, v ktorom sa narodil. Toto bude chcieť o sebe zamlčať, alebo pravdepodobne o tejto časti svojej osobnosti ani nevie.

Tu je to, čo potrebujete vedieť o osobnosti vášho muža. Vďaka tomu zistíte, aká budúcnosť môže čakať váš vzťah.

Baran

Ak ste sa zamilovali do Barana, pravdepodobne vás očarila jeho spontánna energia, ktorá vás vzrušuje.  Po čase vás však tento oheň môže spáliť a budete sa cítiť otupená. Pozor však, Baran má tendenciu byť agresívny, ak niečo nie je podľa neho. Zostáva vám len objaviť, čo na neho platí a čo dokáže schladiť jeho horúcu hlavu. 

Býk

Ak ste sa rozhodli pre Býka, tak potom hľadáte stabilitu a niekoho, kto je spoľahlivý. Muži v znamení Býk majú radi pohodlný život a oceňujú luxusný životný štýl. Ale pozor na toto: Títo chalani môžu byť veľmi tvrdohlaví. Málokedy sú tiež ochotní meniť svoje návyky, takže nečakajte, že sa kvôli vám bude chcieť zmeniť. To určite nie.

Blíženci

Muž v tomto znamení má vždy náladu na rozhovor. Je ukecaný a zvedavý. Lákajú ho nové a vzrušujúce veci. Často sa stáva, že Blíženci po čase vo vzťahu pociťujú nudu, pretože milujú rozmanitosť. Ak si ho chcete udržať, musíte rovnako ako on často experimentovať a spoločne hľadať nové vzrušenia.

Rak

Muž v tomto znamení je orientovaný na rodinu. Sú to starostliví partneri a aj otcovia. Môžu byť však trochu plachí a opatrní.  Raci sa tiež radi smejú a bývajú pozitívne naladení. Bývajú však veľmi náladoví a emocionálne nevyrovnaní. 

Lev

Ak je vašim partnerom Lev, potom ste sa pravdepodobne rozhodli dávať svoju energiu a pozornosť niekomu, kto to naozaj potrebuje po celý čas vášho spoločného života. Alebo sa naučte od Leva, ako byť veľký vodca. Muži v tomto znamení môžu byť veľmi lojálni a milujúci, a sú často dobrými rodičmi. Niekedy však často preháňajú a zveličujú. Ich panovačnosť a egocentrizmus vás bude pravidelne vytáčať do krajnosti. 

Panna

Panny sú obetavé a potrebujú pomáhať. Sú veľmi veľkorysé, čo sa týka času. Muži v tomto znamení sú ale aj puntičkári, ktorí na seba kladú často vysoké nároky. Na prvom mieste je u nich mnohokrát práca, kvôli ktorej zanedbávajú niekedy rodinu a vás. 

Váhy

Muži v tomto znamení potrebujú partnerku, ktorá nie je od nich závislá a pomôže im najmä s rozhodovaním,  s ktorým majú často problémy. Potrebujú však rovnováhu bytia a emócií. Neznášajú konflikty a mnohokrát sa im radšej vyhýbajú. Snažia sa za každú cenu vytvoriť harmóniu a pritom zvyknú prehliadať potreby svojej partnerky. Toto znamenie môže byť často namyslené, sebecké a dbá o svoj vzhľad. 

Škorpión

Muž v znamení Škorpión je veľmi emocionálny a vášnivý. Ak sa rozhodnete pre Škorpióna, získate verného partnera a jeho láska sa vám nezunuje, pretože je tajomná. Pozor však, nezraňte ho. Vytvoríte si tak nepriateľa na celý život. Nedokáže odpúšťať a vie byť veľmi tvrdý. A často aj neznesiteľne žiarlivý. 

Strelec

Ak ste si vybrali Strelca, máte pravdepodobne rady dobrodružstvo a cestovanie. Toto znamenie totiž dlho doma neudržíte. Muži narodení v Strelcovi milujú objavovanie nových vecí, a to najmä v oblasti filozofie, náboženstva a politiky. Radi sa podelia o svoje názory, sú zvedaví študenti a majú tendenciu stať sa učiteľmi. Strelci sú však dosť kritickí, s obľubou každého poučujú a mudrujú snáď o všetkom. 

Kozorožec

Kozorožec má tendenciu byť veľmi praktický.  Ak ste si vybrali toto znamenia za partnera, tak pravdepodobne máte rady mužov, ktorí sú pevne nohami na zemi a neboja sa prevziať zodpovednosť. Niekedy bývajú však nudní a príliš lipnú na zaužívaných zvykoch. To už je potom na vás, či sa vám v nich podarí prebudiť hravosť.

Vodnár

Milujete Vodnára? Čaká vás divoká prechádzka životom plná experimentovania. Vodnári majú tendenciu byť trochu šialení. Radi sa búria pre dobré veci a zvyčajne sa angažujú v rôznych humanitárnych organizáciach, kde bojujú za sociálnu spravodlivosť.  Veľakrát však na úkor rodiny. Vodnári majú tendenciu mať veľa priateľov. Ak s nimi chcete žiť, musíte sa pripraviť na to, že vás nečaká nuda a mnohokrát budete na druhom mieste. 

Ryby

Muži v znamení Rýb sú súcitní a empatickí. Sú veľmi citliví. Dokážu vás vypočuť a pre svoju lásku spravia všetko. Citovo bývajú však veľmi labilní a nevyrovnaní. Pripravte sa na emocionálne výbuchy.
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom