Výklad kariet na týždeň od 04.12. – 10.12.2017

žena, zima, samota

Tak  máme za sebou  prvú adventnú nedeľu. Pre mňa je to signál, že Vianoce sa blížia. Začínam vtedy s vianočnou výzdobou a toto obdobie naozaj milujem. Tá atmosféra je stále pre mňa zvláštne výnimočná  a milujem ju. A úprimne mi je ľúto ľudí, ktorí si toto nevedia vychutnať, lebo majú „x“ dôvodov. Aj ja sa potýkam s problémami a mám svoje „boliestky“, ale práve napríklad vianočná atmoška ma vie nabiť a poskytuje mi chvíle zvláštnej nostalgie, ktorá je veľmi príjemná. Možno niektorí z vás majú na tieto chvíle nie dobré spomienky, ale za to Vianoce nemôžu…….a práve – je vo vašich možnostiach, aby ste si ich urobili práve INAK, podľa vás a k vašej spokojnosti.

Zobrala som do ruky KARTY ANJELOV, tak sa mi zdalo, že dnes je čas pre tieto kartičky.

Karty vyskakujú samé do seba ako divé. A hneď pri prvej mi až slzy vypadli. Ľudia zlatí, prvá karta ja HOJNOSŤ. Čo už len lepšie môže pred Vianocami vyjsť. Tak štedrí sú anjeli a na všetkých úrovniach. ♥ Stačí len vaše sústredenie sa. Ukľudnite svoje myšlienky, zastavte sa na chvíľu a premýšľajte. Sústreďte sa, čo chcete, aby sa dialo. Sústreďte sa na váš zámer, pretože práve ten vytvára vašu skúsenosť a vašu realitu.

Ľudia majú veľmi rozhádzané myšlienky a už len málokto sa vie „vypnúť“, upratať si v hlave a sústrediť sa na to, čo a ako chce. Anjeli vás preto žiadajú, aby ste denne svoju myseľ aspoň na krátky čas vypli. A tak potom s rozvahou vytvárali svoje zámery.  Je totiž dôležité, aby vychádzali z vášho pozitívneho duchovného rozpoloženia, iba tak môžete pomôcť sebe a iným.  Ak vám to ide pomalšie, požiadajte anjelov o pomoc, určite vám pomôžu nahradiť negatívne myšlienkové návyky pozitívnymi. Verte, že tak k vám príde veľa nových, čerstvých nápadov, inšpirácií a odpovedí na vaše otázky. Poslednou kartou je HARMÓNIA. Mohol tento výklad skončiť lepšie? Majte trpezlivosť so sebou samými, buďte k sebe láskaví a príde k vám aj toľko vytúžená harmónia. V hĺbke duše po nej túžime všetci. A všetci si ju naozaj zaslúžime. Tento týždeň sa teda zamerajte na to, aby ste vo svojom vnútri nastolili kľud…….. vyzerá to tak, že anjeli chcú, aby ste toto krásne obdobie prežili v pokoji a v láske. Pripadá mi to ako taká „predprípravka“. 🙂  No nie sú úžasní?

Mám vás veľmi rada ♥ Krásny týždeň vám želá Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom