II.Toto vám chcú povedať vaše sny

Snívať, spánok, sen, fantázia, snívanie, sny, noc, spať,
Thinkstock

Zaujímavý výklad vášho snívania, ktorý vám prezradí odpovede na vaše životné otázky.

Jednou z mnohých príčin zlých snov, nočnej mory, nespavosti a následnej únavy, mrzutosti a roztržitosti u dospelých, ale aj u detí, býva často napätie, prílišné vyhorenie, nespracovanie emócií, prehnané nároky na dieťa, tlak na pracovisku a podobne. Tento myšlienkový a emocionálny stres môže spôsobiť u dospelých opakovanie zlých snov a nespavosť, čo vedie k vyčerpanosti a ďalším následkom. U detí už ich samotná zvýšená citlivosť na vonkajší svet môže aj bez zjavnej a evidentne reálnej príčiny vyvolávať strach ísť spať, budenie sa na zlé sny uprostred noci a obavy z rôznych nízkych energií a strašiakov.

Ďalšou z príčin zlého spánku môže byť aj negatívna energia v byte, ktorú môžeme odstrániť rôznymi spôsobmi podľa jej druhu a množstva, avšak ako prvá pomoc je vhodná zapálená sviečka a meditačná hudba. Rovnako meditačné cd so zvukmi prírody, anjelskými meditáciami alebo upokojujúcou hudbou vhodnou pre spánok môže byť dobrým základom pre vyriešenie problémov so zlými snami.

Taktiež deťom napomáha hračka v podobe anjelika alebo ochranného zvieratka, či obľúbenej postavičky, kedy ubezpečíme dieťatko, že táto hračka ho bude počas spánku strážiť. Ak problémy napriek všetkému pretrvávajú, je vhodné zamyslieť sa aj nad návštevou odborníka.

Výraznou pomôckou pre zahnanie zlých snov, ochranu, liečenie, podporu snívania a lepšie porozumenie snom predstavujú liečivé kamene. Môžeme ich umiestniť pod vankúš, na nočný stolík, do postieľky k dieťatku, alebo pod posteľ.

II.Tajomstvo vašich snov: Nočné mory a duchovné sny

Chryzopras zaháňa tiesnivé predstavy, bráni vzniku nočných mor, a to najmä u detí.

Ametyst pomáha pri nespavosti spôsobenej nadmernou aktivitou mysle a chráni pred opakujúcimi sa nočnými morami deti aj dospelých. Ametyst tiež pomáha zapamätať si sny a správne im porozumieť.
Snívať, spánok, sen, fantázia, snívanie, sny, noc, spať,
spánok Thinkstock

Záhneda potláča nočné mory a objasňuje význam snov, napomáha uzemniť sa a ochráni pred duchmi a bytosťami odoberajúcimi energiu.

Mesačný kameň vyvoláva zrozumiteľné živé sny, najmä v dobe splnu.

Chalcedón pohlcuje a rozptyľuje negatívne myšlienky či pocity a zaháňa zlé sny.

Kyanit umožňuje vyvolanie spomienok na sny a prináša liečivé snívanie.

Čierny jaspis prináša prorocké sny a vízie.

Lapis lazuli je ochranný kameň, ktorý umožňuje naviazať kontakt s duchovnými sprievodcami, a tak nás sprevádzať v snoch bezpečnými cestami svetla.

Angelit symbolizuje mier a napomáha dosiahnuť kontakt s ríšou anjelov. Umožňuje cestovanie mimo tela, pri ktorom je zachovaný kontakt s reálnym svetom a teda pomáha pri liečivom snívaní a anjelskej ochrane.

Význam niektorých symbolov v snoch

Sny pre nás predstavujú jednoduchý spôsob spojenia sa s vlastným vnútrom a môžu nám v živote pomôcť zmeniť ho k lepšej, zdravšej a šťastnejšej podobe. Jednotlivý význam hlavných prvkov nášho sna nám poukazuje na to, čomu by sme mali v živote začať prikladať väčší význam, prípadne sa vyvarovať konkrétnemu typu správaniu sa, alebo začať riešiť a zamýšľať sa nad zmenou seba samého. Teraz si preto objasníme základný význam niektorých symbolických situácií, ktoré nám môžu priniesť prvotný význam sna ešte pred jeho komplexným výkladom. Tieto významy sa môžu individuálne líšiť od typu nášho sna, našej karmickej výchovy alebo našich vnútorných presvedčení.

Krokodíly, útočiace zvieratá, ktorých sa bojíme poukazujú na naše emocionálne vnútorné vypätie, emocionálne nebezpečná situácie, hroziace konflikty s blízkymi osobami.

Nahota predstavuje pocity zraniteľnosti, trápnosti, menejcennosti, pocit, že si nás nikto nevšíma a nie sme dôležití a taktiež poukazuje na naše pocity ohľadom fyzického tela a nespokojnosťou s tým spojenou.

Verejná toaleta znamená prepúšťanie emócií, zbavovanie sa negatívnych presvedčení, zakorenených nezdravých zvykov ako aj vzorcov správania sa z rodiny.

Hladovanie sa nám sníva, ak sa nás duša snaží upozorniť , že nevyživujeme správne svoju fyzickú stránku, ale taktiež sa nedostatočne zaoberáme psychickou hygienou, relaxom, uvoľnením a zábavou.

Tajomstvo vašich snov: Objavte ich skutočné posolstvo!

Lietanie poukazuje na potrebu voľnosti a duchovného rozvoja, odpútania sa od nezdravých vzťahov, monotónneho stereotypu života, a taktiež môže predstavovať potrebu odpútať sa od svojich závislostí.

Pokazené potraviny, plesne a hniloba nás upozorňujú na nečestné správanie sa, falošné úmysly, začínajúce choroby

Smrť zväčša nepredstavuje skutočný odchod a umieranie, ale omnoho častejšie ukazuje na nové začiatky a zmeny v živote, ukončenie a vyriešenie sporov, príchod dieťatka či zmenu v práci.

Dieťa poukazuje na hlbokú lásku a zlepšenie vzťahov, ako aj na možné skomplikovanie situácie, či malé problémy.

Tehotenstvo ukazuje na potrebu trpezlivosti a postupného vývoja situácie, a pôrod predstavuje naopak urýchlenie zmien a dokončenie situácie skôr ako sme predpokladali.

Padanie, zakopávanie znamená, že sa uberáme v živote neželaným smerom, nevidíme na ceste očividné prekážky, zabúdame na seba a uprednostňujeme druhých.

Väzenie, týranie ukazuje, že sme sa zabudli tešiť zo života a doslova trápime a zväzujeme samého seba kvôli morálke, povinnostiam a prehnanej zodpovednosti k situácii, či ľuďom.

Riadenie auta nás varuje o nutnosti spomaliť v živote a opustiť potrebu neustálej kontroly nad situáciami.

Alexandra Bikárová (31 r), spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom