Poznáme odpovede na 7 otázok o zmysle života!

Anjeli a Vy
Thinkstock

Anjelské bytosti svetla svojou podporou a láskou prinášajú útechu, pocit istoty, bezpečia, a nájdenie správneho smeru, keď už nevieme kam ísť a čo urobiť so svojim životom. Prinášame odpovede anjelov prostredníctvom anjelských kariet a odkazov na najčastejšie otázky o zmysle života.

Ako viem, že stále musím splácať nejakú karmu?

Pokiaľ stále musíme vyrovnávať nejakú karmu, náš život nám bude prinášať ťažšie výzvy, výraznejšie obmedzenia, či neodvratnú túžbu pomáhať iným. Budeme smerovaní k prekonávaniu vážnejších prekážok často vo viacerých oblastiach naraz. Karmické nevyriešené záležitosti sa nám budú prejavovať aj v podobe náročných vzťahov, ochorení, alebo túžby zmeniť od základu svoj život a vydať sa úplne iným smerom za hlasom nášho srdca.

Má každá duša nejaké životné poslanie?

Každá duša prichádza na svet s cieľom naučiť sa niečo nové a rovnako naučiť prostredníctvom svojho príkladu aj ostatné duše novým poznatkom. Prvotným poslaním duše je žiť hmotný svet cez duchovný princíp. Ďalšie poslania a úlohy súvisia s prekonávaním karmy, vystúpením zo vzorcov rodiny, či prácou v rámci niektorého so svetových problémov. Každá duša na svete je rovnako významná. Prežitie svojho poslania a jeho naplnenie je na našom osobnom zvolení.

Anjeli a Vy
Anjeli a Vy Thinkstock

Ako môžem objaviť, čo je zmyslom môjho života?

Položte si jednoduchú otázku, čo teší moje srdce? Odpoveď nechajte prísť bez obmedzení mysle, kultúry, výchovy, prostredia v ktorom žijete, bez ohľadu na vašu súčasnú realitu.

Môže byť zmyslom môjho života prežívať depresiu a smútok?

Iba veľmi vyspelá duša si na seba berie bremeno ťažoby utrpenia. Cieľom takejto duše je pozdvihnúť energiu celého sveta. Je to veľmi ojedinelé a náročné poslanie. Väčšina duší prežíva depresiu, smútok, strach a bolesť iba ako nevyhnutné karmické prechodné učenie, z ktorého je cieľom vystúpiť, prekonať ho, a zmeniť svoje postoje a myslenie.

Mandaly – spoznajte ich tajomstvo a mocnú silu

Môj život je plný problémov, mám pocit, že som si toho na jeden život naložila až priveľa. Je to možné?

Každý si vyberáme a dostávame iba to, čo dokážeme zvládnuť. Anjeli nikomu nedajú viac, ako je jeho duša pripravená. Mnohokrát si vyberáme zámerne viac náročných situácií naraz, aby sme mohli tieto prekážky prekonávať, a svojim príkladom tak motivovať ďalšie duše k uskutočneniu pozitívnych zmien. Veľmi často tieto pocity preťaženia pramenia z nevedomého správania sa podľa negatívnych vzorcov spoločnosti, v ktorej sa nachádzame a tak máme, minimálne nevedomky, negatívne myslenie.

Mám pocit, že som celý svoj život na niečo čakal a premárnil čas

Každý jeden deň je lekciou a konkrétnym krokom k naplneniu vášho životného poslania. Vždy sa nachádzate v správnom čase na správnom mieste. Existuje iba jeden okamih života, a tým je prítomnosť. Pocity netrpezlivosti pramenia väčšinou z toho, že sa v skutočnosti minimálne riadime svojim vnútorným hlasom a potláčame svoje pravé ja. Aj to je však istou lekciou, ktorú je potrebné pochopiť a zmeniť.

Prečo má toľko významných a známych osobností tak ťažký život?

Tak ako všetci, majú v sebe tiež mentálne a emocionálne toxíny, a ich dôležitým poslaním je, aby druhým ukázali vo väčšom meradle a pod väčším tlakom ako prekonávať ťažké výzvy s odvahou a pozitívnym prístupom. Tým, že sami prekonávajú zložité situácie pod drobnohľadom verejnosti, stávajú sa majákmi svetla a často symbolmi mieru, odvahy, súcitu, lásky, odpustenia a porozumenia. Často cez svoju pozíciu konajú veľké zmeny v dôležitých otázkach mieru, ekológie, vierovyznania, bezpečnosti, vedy a techniky, ktoré slúžia celému ľudstvu.

Alexandra Bikárová (31 r), spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom