Poznáte silu prírodných kryštálov?

Poznáte silu prírodných kryštálov?
Poznáte silu prírodných kryštálov? Lucia Humer

Kryštále – prírodná mágia, ktorá môže pomôcť s nešťastnou láskou, ozdraviť telo a myseľ, ale aj predpovedať budúcnosť!

Od dávnych čias sa liečivé kamene používali v každodennom živote a zastávali aj špeciálnu úlohu v liečiteľstve, obradoch a pri predpovedaní budúcnosti. Dodnes ich používame ako šperky pre krásu, ale aj ako základ počítačových čipov pre uchovanie informácií. Liečivé kamene sa však môžu stať vďaka svojej magickej sile našim každodenným pomocníkom v rôznych oblastiach.

Kryštál (všeobecne rozšírený výraz pre rôzne typy liečivých kameňov spoločne) nie je kusom okrasného neživého predmetu, ale silnou elementárnou živou bytosťou, ktorá funguje na základe vibrácií a zosilňuje tok energie.

Liečivý kameň si nájde človeka sám v pravý čas. Dostane sa k nám ako darček alebo nás intuitívne pritiahne v obchode a jednoducho si ho kúpime. Je podstatné vyberať si kamene z osvedčeného zdroja u odborníka, ktorý má v danej oblasti vedomosti a skúsenosti. Každý kryštál má svoje základné vlastnosti ako pritiahnutie lásky, ochrana pred negatívnymi energiami, detoxikácia a očista tela, harmónia, stabilita a iné. Je však tiež vhodné zapojiť svoju fantáziu a vybrať si kameň podľa svojho pocitu. Pri kúpe rozmýšľajte o svojom probléme, s ktorým by vám mal kryštál pomôcť, alebo myslite na splnenie svojho želania, či osobu, ktorej chcete liečivý kameň darovať. Intuitívne vyberte vhodný kúsok.

Pred používaním je potrebné každý liečivý kameň fyzicky, energeticky očistiť a pripraviť na konkrétnu úlohu, ktorú má spĺňať. Základná očista je umytie kryštálu pod tečúcou studenou vodou alebo pár minút slaného kúpeľa. Poraďte sa však s predajcom, pretože nie každý kameň znesie soľ. Potom položte kryštál na okno v blízkosti kvetu a nechajte na neho pôsobiť energiu mesiaca alebo slnka po dobu minimálne osem hodín. Tesne pred použitím sa sústreďte na kameň a v mysli si sformulujte úlohu, na ktorú má kameň slúžiť, alebo prajte dobré človeku, ktorému ho chcete darovať. Vezmite ho do ľavej dlane, priložte si ho k srdcu a požiadajte ho o pomoc. Môžete kryštál použiť. Po použití ho vezmite do pravej dlane, poďakujte sa mu za pomoc, znova ho očistite a nechajte ho odpočívať v blízkosti kvetín a svetle mesiaca alebo slnka.

Liečivé kamene môžeme používať na vytvorenie kryštálovej vody na pitie pre liečenie a harmonizovanie tela, z kryštálov vyrobenú esenciu môžeme v rozprašovači použiť pre ozdravenie kvetín, liečenie domácich miláčikov a vyčistenie domu od negatívnych energií, liečivé kamene môžu pohlcovať elektrosmog zo spotrebičov alebo nám pomôcť aj k lepšiemu spánku.

Naučme sa používať trojicu základných liečivých kameňov ametyst, ruženín a kryštál horský pre zlepšenie svojho života
Pre ozdravenie tela a mysle si priložte Ametyst na tretie oko
Sanny - Alexandra Bikárová
Sanny - Alexandra Bikárová Lucia Humer

Ametyst učí pokore, skromnosti a dôvere. Napomáha vnímaniu, uvoľneniu, zvládnutiu smútku a riešeniu konfliktov. Podporuje činnosť nervovej sústavy, zmierňuje fyzické napätie, bolesť a horúčku, podporuje činnosť čriev, vylučovanie toxínov a činnosť pľúc. Ľahnite si na chrbát a zhlboka dýchajte. Položte očistený ametyst na oblasť medzi obočím, tretie oko. Niekoľko minút zostaňte v pokoji a venujte sa iba dýchaniu. Nepotláčajte svoje myšlienky, ani ich príliš neanalyzujte. Ametyst vám po uponáhľanom dni prinesie vnútorný mier, naštartuje imunitný systém, pomôže k uvoľneniu mysle, detoxikácii tela a zvládnutiu pocitov. Pocítite príval energie a získate stratenú rovnováhu.

S akýmkoľvek trápením s láskou najlepšie pomôže Ruženín

Milosť, láskavosť, srdečnosť, súcit, empatia, zmyselnosť, romantika a jemnosť ruženínu dokážu pomôcť pritiahnuť partnera do života, vyliečiť zlomené srdce a nešťastnú lásku, vyriešiť konflikty vo vzťahu, posunúť k ďalšiemu kroku zrelý a fungujúci vzťah, pomôcť s intímnym životom a plodnosťou, alebo uzdraviť vzťahy medzi rodičmi a deťmi.

Postupujte podľa základnej očisty a prípravy kryštálu. Pre riešenie konfliktov vo vzťahu s partnerom dajte ruženín do jeho vecí, pre intímny život a plodnosť umiestnite ruženín v blízkosti postele v spálni alebo priamo pod vankúš, pre pritiahnutie partnera do života alebo liečenie zlomeného srdca a nešťastnej lásky noste ruženín na srdci a pre lepšie vzťahy medzi rodičmi a deťmi noste ruženín na zápästí a podarujte ho aj druhej osobe.

Bábätku môžete takto očistený a pripravený liečivý kameň vložiť do postieľky, pocíti tak neustále vašu prítomnosť, lásku a ochranu.

Predpovedanie budúcnosti, spojenie a komunikácia s Anjelmi, podpora v meditácii, posilnenie aury, vyčistenie a harmonizácia čakier je úlohou kryštálu kryštálov – Kryštál horský

Základný liečivý kameň, podľa ktorého pomenovávame najčastejšie všetky liečivé kamene, je základným pevným východiskom, ktoré prináša jasnosť, koncentráciu, silu, porozumenie, harmonizáciu a upokojenie. Zosilňuje pôsobenie všetkých liečivých kameňov.

Posaďte sa do tureckého sedu alebo obľúbenej meditačnej polohy, a v ľavej ruke zovrite očistený a pripravený kryštál horský. Zhlboka dýchajte a zahĺbte sa do svojho vnútorného ticha. Privolajte anjelov slovami vďaky a otvorte im svoje srdce. Dôverujte, že ste pod ich ochranou. Položte anjelom otázku o svojej budúcnosti, o svojom ďalšom smerovaní v živote, o splnení svojho želania alebo si pýtajte radu k vyriešeniu svojho problému. Nechajte otvorenú svoju myseľ a srdce a dovoľte si prijať od anjelov odpoveď v podobe myšlienky, obrazu v mysli, pocitu, anjelského znamenia, alebo sna. Nezúfajte, ak budete musieť trošku trénovať. Pokiaľ zostane vaša viera pevná a vytrváte vo vnútornej harmónii, anjeli nájdu cestu, ako vám odpoveď doručiť.

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom