Horoskop: II. Rozchod podľa znamení zverokruhu - váhy, škorpión, kozorožec,

Horoskop: II. Rozchod podľa znamení zverokruhu - váhy, škorpión, strelec, kozorožec, vodnár
Horoskop: II. Rozchod podľa znamení zverokruhu - váhy, škorpión, strelec, kozorožec, vodnár, Zdroj: Thinkstock

Ktoré znamenie ukončí vzťah najbúrlivejšie a načo treba myslieť, aby to bolo pre nás čo najmenej bolestivé? Dozviete sa v pokračovaní nášho článku. 

Váhy

Za každých okolností sa snažíte byť v očiach druhého „peknými“. To vám môže spôsobiť veľa komplikácií a vášho partnera zbytočne miasť. Namiesto toho, aby ste zbytočne investovali energiu do toho vyzerať čo najlepšie, povedzte mu to priamo. Porozprávajte sa o vzťahu a problémoch v ňom na rovinu a vysvetlite svojmu partnerovi, že to už medzi vami nefunguje a že je čas ísť ďalej. Urobte to jemne, ale buďte zrozumiteľní.

Váhy, horoskop
Thinkstock

Škorpión

Ak máte pocit, že vám ublížili, budete túžiť po pomste. Odolajte tomuto pokušeniu, lebo pomstou ublížite aj sebe. Namiesto toho, aby ste sa vydali touto cestou alebo sústredili sa na všetky veci, ktoré ste nenávideli vo vzťahu, veďte rozhovor s partnerom o tom, čo zdieľate spolu a prečo to nefunguje, až kým si to nevyjasníte. A ak vám hrozí sex na rozlúčku, pravdepodobne nepoviete nie.

škorpión, horoskop
Thinkstock

Strelec

Rozchody z duše neznášate a budete v pokušení vyhnúť sa im za každú cenu. To sa radšej budete tváriť, že všetko funguje tak, ako má, alebo bez slova odídete a viac sa neozvete. Iste tušíte, že to voči tomu druhému nie je férové. Veď ste spolu prežili veľa pekných chvíľ, na ktoré by ste nemali zabudnúť. Skúste sa o vašom vzťahu porozprávať a vysvetliť partnerovi, že je čas ísť ďalej, lebo od vzťahu očakávate viac, alebo niečo celkom iné.  

Horoskop, strelec
Thinkstock

Kozorožec

Chcete mať úplnú istotu, že nebudete ľutovať váš rozchod. Urobte si čas, zvášte plusy a mínusy, aby ste dospeli k rozhodnutiu, a ak sa rozhodnete, že sa vaša láska skončila, oznámte to partnerovi z očí do očí. Žiadne telefonáty. Stretnite sa na kávu alebo na obed a vysvetlite mu, prečo to nefunguje. Nepodľahnite výčitkám. Vo vzťahu sú vždy dvaja a obaja robia chyby. Rovnako aj vy.

Kozorožec, horoskop
Thinkstock

Vodnár

Pokiaľ to nie je strašne zlé, chcete zostať priateľmi so svojimi ex. Len sa uistite, že váš bývalý partner rozumie tomu, čo „priateľstvo“ vlastne znamená. Tiež je dôležité byť k sebe úprimný. Ujasnite si, čo od seba navzájom do budúcna očakávate. 

Vodnár, horoskop
Thinkstock

Ryby

Bude vám to trvať nejaký čas, kým zistíte, že sa chcete rozísť. Je veľmi dôležité, aby ste sa v takýchto chvíľach dokázali otvoriť a navonok prezentovať svoje pocity. A ak si nie ste 100% istý, prečo sa vaša láska skončila, je dobré to aj priznať.

Ryby, horoskop
Thinkstock

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom