KOZOROŽEC - horoskop na rok 2018

Kozorožec, znamenia zverokruhu

Prinášame vám horoskop pre toto znamenie.

Toto je váš rok. Vaša vládnuca planéta Saturn vstupuje do vášho znamenia a bude vás ovplyvňovať počas nasledujúcich dvoch rokov. Počas nadchádzajúcich mesiacov si budú Kozorožci užívať života. Tento pohyb signalizuje dva a pol roka silného sebauvedomenia a posilnenie osobných schopností. Môžete byť pánom samého seba a môžete získať uznanie okolia.

Ak máte menej ako tridsať rokov, môže to byť pre vás obdobie zretia. A ak ste starší ako tridsať, postavíte sa na vlastné nohy a vymažete bremená, ktoré na vás kladú iní, aby ste boli konečne sami sebou. Tento rok je jednoducho čas Kozorožca.

Po väčšinu roka sa vo vašom priateľskom sektore zdržiava Jupiter a prinesie vám dobré vibrácie. Bude to formou firemných stretnutí s obchodnými partnermi a s vašim okolím. Môžete sa stretnúť s niekým, kto zmení váš život k lepšiemu.

Nezvyčajná planéta Urán prináša prvé mesiace v roku novú energiu, čo sa týka súkromia a vzťahov s rodinou. Môžete tiež čakať zmeny.

Po 15. máji vstúpi Urán do vášho kreatívneho sektora a môžu vzplanúť nové lásky. Bude vás to lákať flirtovať a to aj v prípade, ak ste zadaní, čo môže vniesť do vzťahu isté komplikácie.

Keď Jupiter vstúpi 28. novembra do vášho znamenia, bude to pre vás znamenať, že koniec roka nebude taký vzrušujúci ako začiatok. Môže sa stať, že strávite viac dní doma a osamote. Nastane tak čas na duchovnú reflexiu a na počúvanie vašich vnútorných hlasov.

Začiatkom roka vstúpi do vášho znamenia Slnko, ktoré vnesie svetlo do vašich plánov. Dá vám to možnosť lepšie si usporiadať život a naplánovať si aktivity na nasledujúcich dvanásť mesiacov.

Od 21. januára sa zlepší vaša finančná situácia. Bude to čas na investovanie do umenia.

Po 19. februári sa pozornosť presunie na vašich blízkych. Takisto vás to bude lákať vzdelávať sa. Ak toto nutkanie počúvnete, oplatí sa vám to.

V marci zaujmete dôležité miesto v rodine. Niektorí členovia budú závislí od vašej rady a rozhodnutí. A to aj v prípade, že ste mladého veku. Tento mesiac je vhodný i na kúpu nehnuteľnosti.

Počas štyroch týždňov po 21. apríli si začnete konečne užívať svoj život.  Stretnutia s priateľmi, cestovanie a zábava budú na dennom poriadku.

Uvažujete začať podnikať? Potom koniec mája pre vás vytvorí takmer ideálne podmienky a príležitosti. Nenechajte si ich ujsť.

S príchodom 21. júna a nasledujúcich týždňov sa zamerajte na svojich partnerov. Ak ste single, stretnete niekoho, kto osloví vaše srdce. Je to aj obdobie vhodné na vytvorenie obchodného partnerstva a podpísanie príslušných dokumentov. Všetky fúzie alebo akvizície spoločnosti sľubujú pevné výnosy. Všetky právne dohody vám pravdepodobne prinesú pozitívne výsledky. Kujte železo zahorúca.

Od 21. augusta do 21. septembra nastane pre Kozorožcov vzrušujúci čas, pretože vaša planéta získa silný vplyv. Znamená to tiež pre vás voľnejšie pravidlá a väčšiu slobodu. Vaša nepredvídateľnosť ostatných ohromí. Po uplynutí tohto mesiaca sa vrátite späť k vašim starým spôsobom, ale vo vnútri vás bude tlieť iskra, ktorá tam predtým nebola.

Ostatné horoskopy nájdete tu:

Od 23. októbra si nakloníte na svoju stranu vašich kolegov, získate nové kontakty, ktoré vás posunú pozitívnym smerom. Takisto i pre nich budete motiváciou a oporou. Môžu vzniknúť nové a pevné priateľstvá, ktoré vám vydržia dlho.

Tretí týždeň v novembri signalizuje začiatok tichého mesiaca. Je to čas, aby ste sa zahĺbili do seba a počúvali svoj vnútorný hlas. Možno je dobré, aby ste si vypočuli i rady vašich blízkych. Modlitba alebo meditácia je tiež možnosťou, ako si upratať vo vlastnom živote. V podobnom duchu bude pokračovať i koniec roka.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom