Celé dvanásťmesačné obdobie bude pre znamenie Kozorožec priaznivé. Nastal čas na uskutočnenie dôležitého projektu, ktorý ste odkladali, splnenie si veľkých snov alebo nájdenie tej pravej lásky. To všetko môžete získať. Stačí len, ak začnete konečne konať. Napríklad sa môžete pokúsiť o náhodný krok, ktorý ste vopred nepremysleli. Nemáte čo stratiť, len sa netreba báť počuť negatívnu odpoveď. Aj tá totiž môže viesť k pozitívnemu koncu.

V roku 2022 bude na vašej strane aj Zem, aj voda. Ich jednota je harmonická a prináša prosperitu a rast. Nebudete mať žiadne problémy so sebazdokonaľovaním, ale počas tohto roka môžete ľahko pociťovať určité pochybnosti. Mars, ktorý je aktivátorom vášho znamenia, nebude vysielať bežnú agresiu, ale opatrne vás povzbudzovať k aktivite.

V roku 2022 by vám nemala chýbať trpezlivosť, lebo planéta Mars vás bude testovať a ponúkať vám rôzne alternatívy každej cesty.  Je jasné, že nakoniec budete zodpovednou osobou, ktorá rozhodne. Počúvajte názory všetkých a konajte tak, ako si myslíte, že je najvhodnejšie.

Práca

V oblasti podnikania by sa zástupcovia Kozorožca mali orientovať na konštruktívne uvažovanie. Nevykonajte žiadny šialený alebo impulzívny rozkaz zhora. Schopnosť predvídať, disciplína a nadšenie sú faktory, ktoré vám v roku 2022 zaručia úspech. Avšak pozor na konkurenciu. Nie ste sami, ktorí sa budú snažiť získať úspech v rovnakej oblasti ako vy. Neočakávané rozhodnutia partnerov a manažmentu sú možné. Spočiatku budú vyzerať ako smery, ktoré sú v rozpore s vašim smerovaním, ale nestrachujte sa. Stále môžete všetko zmeniť. Čokoľvek sa v tomto roku stane, všetko bude vo váš prospech.

V roku 2022 bude situácia v spoločnosti pod kontrolou Slnka, čo znamená, že tí, ktorí sú pri moci, budú počúvať požiadavky podriadených a ochotne na ne budú reagovať. Mimochodom, vy sami môžete pôsobiť ako ochranca niekoho. Bude to zaujímavá skúsenosť, ale zároveň aj emocionálne naplnenie; je vždy príjemné pomôcť niekomu, kto si to naozaj zaslúži.

Láska a vzťahy

Horoskop  na rok 2022 hovorí, že nasledujúce obdobie bude svedkom niektorých najdôležitejších udalostí pre Kozorožcov  v oblasti osobných vzťahov. Kvôli negatívnemu Merkúru sa môžete rozlúčiť s osobou, ktorá vám bola blízka. V rovnakej dobe, priaznivý Saturn, patrón vášho znamenia, môže zmierniť negatívny vplyv Merkúru a vy zažijete iba pozitívne udalosti ako osudové stretnutie, návrh, svadbu, narodenie dieťaťa. Majte na pamäti, že šťastena je na vašej strane, preto buďte blížiacim sa zmenám otvorení.

Ak ste stále bez partnera, v tomto roku ho začnite hľadať. Najvhodnejším riešením pre vás bude niekto z vášho okolia. Nebojte sa byť prvým, kto koná; ostatní čakali na vašu iniciatívu dlhú dobu. Hlavným kritériom výberu v tomto roku by mala byť fyzická príťažlivosť. Znie to čudne, pretože sme k opačnému pohlaviu priťahovaní najmä na základe spoločných záujmov a romantických pocitov, ale v tomto období vás bude viesť iba odpoveď tela. Dôverujte tým signálom.

Okrem toho je ešte jedna vec, ktorej je v roku 2022 potrebné venovať pozornosť. Hovoríme o oslabení Marsu, ktorého agresívna energia bude obmedzená dominantnými a pokojnými prvkami Zeme a vody. To znamená, že budete váhať pri každom dôležitom rozhodnutí a zmocnia sa vás pochybnosti o správnosti vašej cesty.  Ale nebojte sa toho. Pamätajte, že ak existujú pochybnosti, vaše inštinkty sú správne.

Zdravie

Pre Kozorožcov je tu skvelá správa. Hviezdy vás v roku 2022 obdarujú nevyčerpateľnou energiou a silou. Po fyzickej stránke teda budete dosahovať  najvyššie výkony. Týka sa to najmä tých z vás, ktorí sa narodili v druhej dekáde (1.1. – 10.1.). Kozorožci narodení počas poslednej dekády (11.1. – 20.1.) by si najmä začiatkom roka mali dať pozor a nemali by preceňovať  svoje sily.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom