Aký je život s testosterónom? Alebo tisíc a jedno pokušenie

Muž, sexi chlap, leto, voda,
Man Body In Summer. Male In Pool. Beautiful Sexy Model In Fashion Sunglasses Tanning In Swimming Pool Water At Resort. Fit Guy With Healthy Sun Tan Skin Relaxing On Holidays Vacation. Summertime Relax www.thinkstockphotos.com

Dámy, aj vy obviňujete svojho muža, že je sexuálny maniak? Buďme k nim trošku zhovievavejšie, nemajú to totiž ľahké. Prečo tí naši muži myslia ustavične na sex? Môže za to hormón testosterón, ktorý vlastne robí chlapa chlapom. Fyziologicky je teda túžba po sexe spôsobená predovšetkým hladinou testosterónu v mužskom tele. Vcíťme sa sčasti do ich úlohy a možno čo to pochopíme. Asi takto približne vyzerá ich bežný deň:

Tisíc a jedno pokušenie…

Fyziologicky vzato má muž chuť na sex najradšej ráno. Pokiaľ ide o ženu, tá má najväčšiu chuť na milovanie v júli. Je veľa žien, ktoré túžia po sexe častejšie ako muži, no v drvivej prevahe je to naopak. Ako to teda vyzerá, keď v ľudskom tele vystrája testosterón?

Muž sa ráno zobudí a zistí, že jeho „druhé JA“ je tiež hore a stojí už v pozore. Muž je tak vlastne len desať sekúnd prebudený, ale stav jeho tela spôsobí, že hneď prvá myšlienka patrí sexu. Možno sa otočí ku svojej žene a rýchlo ju priateľsky stisne, na čo dostane najčastejšiu ženskú odpoveď: „Uf, to sa mi snáď iba sníva!“ alebo “ Zlatíčko, za chvíľku sa zobudia deti„, a podobne. Pre ženu prirodzené, takisto aj pre muža. Žena totiž netuší, aké to je, keď sa všetka krv z tela nahrnie do jedného miesta. Ďalšia skúška príde asi po pol hodine a omnoho väčšia. Muž sa vlečie do kúpelne, aby sa napríklad oholil. Tam uvidí svoju manželku, ktorá práve vychádza zo sprchy. Čistá, voňavá a nahá. Čo viac treba? Muž totiž nepremýšľa nasledovným spôsobom: Je to vhodná doba na sex? Hmmm… Za pol hodinu musím byť v práci. To asi nestihneme. Deti tiež budú meškať do školy…

No premýšľa takto: Manželka je nahá! Ideme sa milovať! A máme za sebou ďalšie pokušenie.

Pokiaľ muž žije neďaleko väčšieho mesta, pravdepodobne minie nejeden billboard s obrovským obrazom zvodnej ženy s päťmetrovými nohami, veľkým poprsím a koketným úsmevom. A zas je to tu. V letnom období stihne ešte poobzerať sporo odeté okoloidúce a „druhé JA“ sa opäť pripomenie.

Po strastiplnej ceste plnej úskalí však dorazí do zamestnania, a čo ho tam čaká? Vo väčšine prípadov ženský kolektív. Muž býva teda zväčša obklopený ženami, ktoré venovali 60 až 90 minút úsiliu dať svojmu zjavu ten správny vzhľad. Ak má muž významné postavenie alebo je v blízkosti osamelej zanedbávanej ženy, tak pravdepodobne sa mu ujde i nejaký ten návrh.

Dajme tomu, že stále odoláva. Potom prídu na rad jeho drahí priatelia, ktorí ho volajú na obed. Za ich lišiackym úsmevom však možno tušiť nekalé úmysly a z reštaurácie sa razom môže vykľuť striptízový bar. Muž ale opäť ovládne svoj sexuálny pud a ide na obed sám. Po ceste stretne zas krásky z reklám či okoloidúce chodkyne. Ale s tým si už predsa poradí… Zase sa vráti do kancelárie plnej žien a kolobeh sa opakuje. Chlap sa usilovne snaží sústrediť na prácu a konečne prichádza domov.

Vstúpi do dverí, stretne sa s manželkou, ktorá má dobré dôvody cítiť sa unavená. Vôbec netuší koľko pokušení má jej muž za sebou.

Takže milé dámy, pokiaľ chcete normálneho chlapa a nie zženštilého, budete mať doma manžela, ktorý myslí často na sex.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom