Toto funguje: 5 spôsobov, ako zaručíte, aby na vás nezabudol!

Dvaja, láska
Toto funguje: 5 spôsobov, ako zaručíte, aby na vás nezabudol! GettyImages

Máte novú známosť? Postarajte sa o to, aby na vás myslel a mal vás plnú hlavu. Nasledujúce tipy vám v tom pomôžu.

Pravidlo číslo jeden: Nevolajte a nesnažte sa tráviť s ním všetok voľný čas

Túžite počuť jeho hlas a volať mu takmer každú hodinu? Chyba. Ľahko sa stane, že dosiahnete pravý opak. Môže sa vás totiž zľaknúť.  Z tohto dôvodu je potrebné zabudnúť na časté volania, SMS a neustále spoločné trávenie voľného času. Nechajte muža dýchať a doprajte mu istú dávku voľnosti. Určite nežiarlite na jeho priateľov.  Neozývajte sa deň, dva a uvidíte, že mu to bude vŕtať v hlave. Teda aspoň vtedy, keď mu na vás záleží. 

Pravidlo číslo dva: Nepodľahnite mu príliš rýchlo

Tvrdé, vieme. Ale to je najznámejšia metóda, ktorú používali už naše praprababičky. Ak mu veľmi rýchlo nedáte, čo chce, začne sa snažiť, aby to dosiahol.  Prinajmenšom bude na vás myslieť, ako na objekt svojej zatiaľ nenaplnenej túžby. Aspoň šesť mesiacov postačí nevinný bozk na tvár a podobne. Inak preň nie ste žiadnou výzvou a bude sa nazdávať, že podobne rýchlo podľahnete aj iným mužom.

Pravidlo číslo tri: Používajte moderné technológie, ale múdro

Keď už posielať správy, maily, smsky, tak múdro. To znamená, že namiesto toho, aby ste každé 2 hodiny posielali smutné smajlíky a srdiečka, napíšte radšej správu typu: Uvidíme sa v stredu večer na Skype: Bude horúco!“ A máte ho! Až do stredy bude premýšľať o vás a myslieť len na vás. Ďalší spôsob, ako zaručiť, aby ste mu nezišli z mysle, je poslať mu fotografiu a nenapísať nič k nej.  Buďte na nej prirodzená, ale sexy.

Pravidlo číslo štyri: Preniknite do nepriateľského tábora

Vo vojne je všetko dobré! Skúste sa preto spriateliť s jeho kamarátmi a snažte sa očariť ich. Ešte lepšie – ak im s niečim pomôžete. Napríklad, odporúčajte kamarátom najlepšieho doktora v meste. Alebo najlepší bar, o ktorom málokto vie ( bar je rozhodne efektívnejší). Cieľ hry je jednoduchý: ľudia, na ktorých názore mu záleží, vás musia prijať tiež. Nebudú ho potom odhovárať od vás a začnú vás akceptovať ako pár.

Pravidlo číslo päť: Buďte iná 

Na všetko mu pritakávate a so všetkým súhlasíte? Urobíte čokoľvek, čo mu vidíte na očiach? Chyba! Veľmi rýchlo ho totiž omrzíte a nuda, to je to posledné, čo muž hľadá vo vzťahu. Len veľmi ťažko zabránite, aby nehľadal vzrušenie v náručí inej.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom