9 otrasných trapasov, ktoré sa môžu stať pri sexe

Vzťahy, dvaja, láska, sex
Gettyimages

Intímne spojenie dvoch tiel nemusí byť vždy len nádherným zážitkom. Niekedy sa sex premení na poriadny trapas.

Máte skúsenosti s nepríjemnou situáciou, ktorá sa vám stala počas milovania? Ak nie, tak patríte k tým šťastným. Aj takéto trapasy v posteli sa totiž stávajú a dokážu nám nevhodným spôsobom „okoreniť“ sex.

Pristihnutí pri čine

„Kde sú dvaja šťastní, nechýba im tretí…“ spieva sa v jednej pesničke. Platí to dvojnásobne, ak nás počas intímnych chvíľ pristihnú naše drahé detičky, súrodenci, tetičky a mamičky či menej drahé svokričky. Nič príjemné, ale aj to sa stáva.

Domáci maznáčik žiarlivec

Má vaša láska doma ešte väčšiu lásku (teda aspoň si to príslušník iného živočíšneho druhu myslí, že ňou je) a dáva to patrične najavo? Je pravda, že býva horšie vysvetľovať rozzúrenému psovi žiarlivcovi, že on teraz nie je na rade a vy nechcete jeho pánovi nič zlé (práve naopak) ako naštvanému králikovi, ale radšej sa pred milovaním uistite, že vás nijaké zviera či vták nevyruší.

Nechcené publikum

Iný prípad nastane, keď na vás domáci maznáčik pozerá s priklincovaným výrazom ako dievčatá na členov skupiny One Direction na ich koncerte. Nie je to síce nič tragické, ale dokáže to pokaziť intímnu atmosféru a vy máte skôr chuť smiať sa ako milovať sa.

Chlpaté „sexi“ telo

Zabudli ste sa oholiť? Nečakali ste, že niečo dnes bude? Bohužiaľ, vo väčšine prípadov ani nebude.

Deravá spodná bielizeň

Roztrhané vyťahané nohavičky či neforemná podprsenka nepatria medzi prostriedky, ktoré by zvýšili váš sex apel. Ak ich predsa len na sebe máte a schyľuje sa k intímnej chvíli, tak ich radšej rýchlo utekajte vyzliecť do kúpelne.

Srdiečkové slipy či „bombarďáky“

Podobnú funkciu naplní aj nevkusná spodná bielizeň. Takže chlapi, žiadne srdiečka, mackovia a podobné stvory či vzory na váš zadok nepatria! A milé dámy, obrovské sťahujúce bombarďáky starej mamy odložte na chvíle samoty.

„Je tu nejaký smrad. Tóno, to si bol ty?!“

Jaaj, trapas, tráviace problémy a plynové smradľavé efekty sú smrteľní zabijaci vášnivých chvíľ.

Zaseknutý nástroj lásky

Nočná mora pre každého chlapa a trápna situácia pre ženu. Zasekol sa mu penis do zipsu? Čo robiť? Hlavne nespanikáriť. Ešte nič nie je stratené. Zväčša…

Nábytok pod vami nevydrží

Ďalším nepríjemným spestrením vášho milovania je opotrebenie materiálu počas vašich radovánok. Týka sa to zväčša postele, aj keď o toto spestrenie sa vie postarať aj stolička, či stôl. V najhoršom prípade podlaha pod vami, aj keď to patrí k extrémnym situáciám, ktoré bývajú obľúbenou scénou najmä v komédiách.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom