Zmyte zo seba stres a zimu: Sprchové gély t: by tetesept vás ihneď osviežia

Sprcha, relax, umývať vlasy
Thinkstock

Chladné počasie pokožke na tele príliš neprospieva. Nielenže je suchšia než v iných ročných obdobiach, ale je tiež unavená a mdlá. Dodajte vzpruhu pre telo i myseľ voňavými sprchovými gélmi, ktoré vás rozmaznajú od hlavy až po päty. Vďaka nim sa z každodenného sprchovania stane príjemný rituál, po ktorom budete ako znovuzrodení a plní energie.

Mladá značka t: by tetesept prichádza v novom trendy šate. Jej výrobky zaujmú na prvý pohľad farbami a dekoráciami na obaloch. Je zábavná a nadväzuje na kvalitu a tradíciu značky tetesept. ktorá sa môže stať vaším životným štýlom.

Pripravte sa na jeseň a zimu so sprchovými gélmi, vďaka ktorým vám sviežosť na tele vydrží čo najdlhšie.

Nevysušuje pokožku

t: by tetesept Hallo Glückstab Červený pomaranč a mäta je jemne červený priehľadný sprchový gél, ktorý obsahuje upokojujúci Pantenol a Glycerín.

Prudké zmeny teplôt a prechod z prekúrených miestností so suchým vzduchom do chladného vonkajšieho prostredia kožu veľmi namáhajú. Preto reaguje svrbením, odlupovaním a jemnými prasklinami. Po umytí niektorými sprchovacími prípravkami je pokožka ešte viac vysušená.  Lipidová rovnováha je narušená, pokožka sa šúpe a na dotyk je drsná. Sprchový gél t: by tetesept Hallo Glückstab Červený pomaranč a mäta zahalí vašu pokožku do vône, jemne ju osvieži a pri pravidelnom používaní ju zanechá príjemne hebkú. Lipidová rovnováha pokožky ostáva nezmenená.

Mett192743 t by tetesept hallo glueckstag sg.jpg

Prenikavá vôňa

t: by tetesept Hallo Sonnenschein Limetka a zázvor je svieži, energizujúci, jemne oranžový sprchový gél s rovnakým účinným zložením. Zamilujete si ho hlavne vďaka vôni, ktorá k vám prenikne už po otvorení tuby. Počas sprchovania sa ešte viac prehĺbi a taktiež pocit pokožky počas sprchovania i po ňom je veľmi príjemný.

Mett192798 t by tetesept hallo sonnenschein sg.jpg
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom