Zažiarte v červenej! Šesť tipov ako aplikovať červený rúž

červený rúž, pery, ústa, beauty, sexi žena, kráska
Zažiarte v červenej! Šesť tipov ako aplikovať červený rúž www.thinkstockphotos.com

Koketujete s myšlienkou vymeniť jemný lesk na pery na dramatický sýtočervený rúž?

Neváhajte, niet azda jedinej ženy, pre ktorú by červený odtieň rúžu na perách nebol vhodný. Samozrejme, nie každá z nás je ochotná používať takú výraznú farbu na každodenné líčenie. Ak ho však použijete na večerné líčenie, úspech v spoločnosti aj u opačného pohlavia máte zaručený!

Šesť rád, ako správne nanášať červený rúž:

1. Prvým krokom je hydratácia. Pred akýmkoľvek nanášaním rúžu je najprv potrebné pery zvlhčiť. Použite obľúbený balzam na pery. Prebytočný balzam otlačte na obrúsok. Na suchých a popraskaných perách by rúž nevyzeral dobre.

2. Na okraje pier naneste štetcom púder, aby sa zabránilo rozpíjaniu ceruzky na orámovanie pier.

4. Orámujte okraje pier ceruzkou na pery. Ceruzka by mala byť v rovnakom, alebo čo najviac podobnom odtieni, ako je rúž. Zabráni presakovaniu rúžu mimo kontúr pier.

4. Je čas na nanesenie rúžu. Ak máte istú ruku, môžete si naniesť rúž priamo na pery. Pre istotu však môžete použiť štetec na pery, ktorým rúž nanesiete do stredových partií pier a malíčkom ho rozotriete do ostatných partií pier.

5. Naneste lesk v prípade, že sa vám zdá samotný rúž príliš matný. Najvhodnejší je priesvitný, aby neprišlo k prekrytiu odtieňu rúžu.

6. Okolo kontúr pier naneste štetcom púder, alebo krycí krém. Pomôže to vyniknúť dramatickej farbe vašich úst a tiež rozpíjaniu rúžu mimo kontúr pier.

FOTOGALÉRIA: Celebrity, ktoré milujú červený rúž!(Pre väčšie foto kliknite na obrázok)

Ako aplikovať červený rúž si môžete pozrieť aj v tomto videonávode od blogerky StefiBeauty.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom