Viete, čo o vás prezradí váš mejkap? Zistili sme za vás!

čo o vás prezradí mejkap
Čo o vás prezradí váš mejkap www.thinkstockphotos.com

Máte romantickú povahu? Alebo sa skôr vo vás skrýva dobrodružná divoška? Aj to, aký mejkap rada nosíte, napovie o vás veľa. Ktorý typ líčenia je váš najobľúbenejší?

Tak ako v správaní, obliekaní, účesoch, tak aj v líčení dokážeme prejaviť seba, svoju osobnosť. Samozrejme, ide o veľmi všeobecné zaradenie. Avšak často sa v ňom ženy nájdu celkom presne. Niektoré sme konzervatívnejšie. Iné zas skúšame všetko možné. Je to odrazom našich povahových vlastností. Tiež sú ženy, ktoré si rady vyskúšajú skok z lietadla, ale nájdu sa aj také, čo sa boja aj kolotočov. Aká ste vy?

Naturálna krása

Kráska, beauty, mejkap, vlasy
Thinkstock

Preferuje skôr nahé líčenie, alebo žiadne. Už keď sa rozhodne pre špirálu a trochu lesku, je to akurát tak dosť. Nie je ovplyvniteľná trendmi a viac menej je jej jedno, či by jej pristal aj iný typ líčenia. Taká je i v reálnom svete.

Inšpirácie pre make-up môžete nájsť aj v týchto e-shopoch:

Zameriava sa skôr na jednoduchosť a klasiku. Skúšať niečo nové jej nič nehovorí. Nerada vychádza zo svojho komfortu. Je konzervatívna, ale veselá. V hlave má jasno, vo veciach poriadok. Radšej, než do obchodného domu, sa prejde po lesíku s priateľmi, ktorí sú pre ňu dôležití.

Romantická princezná

Beauty, mejkap, kráska,
ThinkstockPhotos

Rada sa primaľuje, ale všetko s mierou. Obľubuje jemné pretieňované oči alebo linky, ideálne ružové pastelové alebo telové pery. Dopraje si aj lícenky, pretože krásne ladí. Líčenie má rada, ale nepotrebuje skúšať žiadne extrémy. Má zmysel pre módu, no nepatrí k vášnivým nákupným maniačkam.

Tak táto žena miluje jemnosť i šarm. Muži, ktorí ju chcú získať, musia byť zaručene romantici. Občas lieta v oblakoch, ale vie presne, čo má rada. Je láskavá aj chytrá. Nepripustí si hocikoho k telu. Keď sa tak stane, jej lásky sú trvácne. Býva rodinne založená a vzťahy sú pre ňu prioritné.

Dračia žena

čo o vás prezradí mejkap
Thinkstock

Výrazné líčenie, červené pery, dymové oči, tak to ju úplne vystihuje. Neznamená to, že nepozná jemné líčenie. Na svoj vzhľad si však potrpí a vie, čo tým cieli. V móde je priekopníkom a nepotrebuje, aby jej niekto hovoril, čo sa jej hodí.

Táto žena miluje výzvy, no vie, kedy má dosť, kedy ubrať. Netlačí na pílu, pretože sama pozná, čo chce. Často to aj dosiahne. Rozhodná silná žena, ktorá sa nebojí použiť svoje zbrane vo vhodnej chvíli, je najžiadanejšia u mužov.

Rada zdôrazňuje svoju ženskosť, hoci ide len venčiť psa. Je veľmi komunikatívna a rada vzbudzuje záujem.

Dobrodružná divoška

Perfect Makeup, mejkap, líčenie, kráska
Thinkstock

Čím kreatívnejšie, tým lepšie. Tento typ ženy určite bežne nespoznáte na ulici. Miluje líčenie, je schopná na seba dať mejkap vo farbách dúhy a diamantami vyložené pery. Táto žena je doslova fascinovaná možnosťami. Väčšinou je ľahko rozpoznateľná na párty alebo tam, kde si môže dovoliť vyšantiť sa.

V bežnom živote si to s ňou chlapi pekne užijú. Je nespútaná, potrebuje slobodu. Vyskúša takmer čokoľvek. Ak chce muž získať jej srdce, bude musieť zapojiť fantáziu a kreatívne myslenie.

Často je dominantná a rozmýšľa viac emotívne než racionálne. Rodinný pokojný život ju často neláka.

Pozrite si FOTOGALÉRIU k článku TU

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom