Užite si spoločnú vzrušujúcu masáž, odhalíte ňou nové dimenzie vášho vzťahu

sex
Foto: ilustračné, GettyImages

Prebuďte váš vzťah novou dimenziou s láskyplnou zmyselnou masážou. Zistite, ako každý dotyk môže posilniť vašu vzájomnú lásku a priniesť nezabudnuteľný erotický zážitok. Podľahnite krásnym technikám, ktoré rozpália váš vzťah a vytvoria vzrušujúcu atmosféru plnú lásky a blízkosti.

Spestrite si milovanie s partnerom a navrhnite mu, nech vám urobí masáž podľa nasledujúcich krokov.

Začnite na pozadí

Táto časť ženského tela je bohatá na nervové zakončenia, a preto je veľmi erotogénna. Na masáž použite teplý masážny olej, ktorý príjemné zážitky len umocní. Nech váš partner zľahka masíruje obidve polovičky vášho zadku. Vhodné sú všetky masážne hmaty, najskôr silnejšie, potom veľmi zľahka, až po najľahšie dotyky končekmi prstov.

Vnútorné strany stehien

V ďalšom kroku vás partner dobre naolejovanými rukami silno masíruje od kolien cez zadok, až po chrbát. Pri spätných pohyboch zľahka prejde prstami po vnútorných stranách stehien.

Partner položí ruky na vaše boky, palcami pokračuje smerom k chrbtici a jemne nimi kĺže až k ramenám. Opakovať niekoľkokrát, potom opäť dlaňami masírovať partnerkin chrbát.

Prsia a bradavky

Počas masáže tejto časti ženského tela je potrebné krúživými pohybmi hladkať prsníky, potom partner nech obkrúži vaše bradavky a zľahka prejde prstom po ich vrcholoch.

Masáž chodidla

Pre mnoho žien (a mužov) je masáž chodidla veľmi príjemná, preto treba masírovať každé chodidlo aspoň desať minút, a to nasledovným spôsobom. Partner hladká a masíruje každé chodidlo zvlášť, jemne pritom pohybuje prstami.

Pri tejto masáži sa dajú využiť znalosti z reflexológie, ktorá tvrdí, že manipulácia chodidiel a rúk má blahodarné účinky na celé telo. Preto, ak chce váš partner pôsobiť na svalstvo panvy a slabín, čo je pre vás mimoriadne vzrušujúce, nech jednou rukou uchopí každé chodidlo zvlášť nad členkom a druhou jemne otáča celým chodidlom.

Masáž brucha

Počas masáže tejto časti vášho tela by mal partner robiť ľahké krúživé pohyby na bruchu a medzi bokmi i rebrami.

Na záver nezabúdajte, že častý kontakt očí počas masáže podporuje pocit dôvernej blízkosti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom