Legendárny zdroj rozkoše! Existuje bod G alebo nie?

V ktorom veku si vychutnáme sex
Legendárny zdroj rozkoše! Existuje bod G alebo nie? Thinkstock

Nepolapiteľné povestné miesto rozkoše má každá z nás. Poďte ho s nami objaviť.

Záhadný bod G je jednou z najviac diskutovaných tém, pokiaľ ide o sexuálne zdravie žien. Niektoré štúdie dokonca tvrdia, že neexistuje. Kde je teda pravda? „Je to erotogénna oblasť, ktorá je odlišná od iných oblastí vaginálneho kanála,“ hovorí sexuológ PhD. Yvonne K. Fulbright. „No pre niektoré ženy, rovnako ako bradavky, nemusí znamenať vzrušenie,“ dodáva.

Čo presne je bod G?

Ak veríte, že bod G máte, môže to pre váš intímny život znamenať veľké plus. „Je to malé množstvo erektilného hubovitého nervového tkaniva, žliaz a krvných ciev, ktorého stimulácia počas pohlavného styku môže znamenať sexuálne vzrušenie,“ hovorí Fulbright. „Nachádza sa medzi lonovou kosťou a prednou časťou krčka maternice v prednej stene pošvy ( je bližšie k žalúdku, nie k vášmu chrbátu),“ upresňuje sexuológ.

Ako bod G nájsť?

Ak chcete nájsť povestný bod G, musíte byť uvoľnená a naladená na milovanie, inak ho nemáte šancu objaviť. Takže pomôžte si správnym svetlom, hudbou, pornom a podobne, aby ste sa dostali do správnej intímnej nálady. Potom vložte do pošvy dva alebo tri prsty, na ktoré ste predtým naniesli lubrikant (do hĺbky asi na dva prsty). Ak ucítite šteklivý pocit, to je to správne miesto, ktoré chcete objaviť.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Ktorá technika je správna?

Na stimuláciu bodu G použite pevný tlak a ten správny pohyb prstov. Napríklad skúste rytmický kruhový pohyb. Ďalšia populárna metóda je pohyb prstami podobný ako keď niekoho voláte k sebe. Majte na pamäti tiež, že bod G sa nemusí vždy nachádzať presne v strede prednej steny pošvy.

Ako dosiahnuť orgazmus?

Ak počas stimulácie daného miesta cítite tie správne pocity, pre dosiahnutie orgazmu zvýšte rytmus trenia. „Stimulácia toho správneho miesta vám s istotou prinesie povestné vyvrcholenie. Niektoré ženy to popisujú ako návaly tepla, ktoré zachvátia vaše genitálie a telo, iné zas, že cítia pocit vlhka,“ tvrdí sexuológ. Dodáva tiež, že orgazmus dosiahnutý stimuláciou bodu G je vraj intenzívnejší ako ten, ktorý prichádza dráždením klitorisu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom