Ako nás vnímajú chlapi? Tu sú účesy a mejkapy v mužských očiach

Ako nás vnímajú chlapi? Tu sú účesy a mejkapy v mužských očiach
Ako nás vnímajú chlapi? Tu sú účesy a mejkapy v mužských očiach Thinkstock

Čo sa zdá v rámci vizáže mužom na ženách sexy a čo naopak rozkošné?

Muži nás ženy vnímajú komplexne. Ak sa mu páčite, tak je tak aj v sexy šatách, ale aj v strapatom účese. Ide len o to, na akú príležitosť sa to hodí.

Rovné vlasy

Chlapi si vraj nepotrpia na tom, aby bola žena stále tip top upravená. Ak však prekvapíte sexy vizážou povedzme keď idete na párty, určite im spadne sánka. Rovné vyžehlené a dlhé vlasy sa zdajú mužom veľmi atraktívne a neodolateľné.

Strapatý look

Drdol alebo rozpustené vlasy, ktoré pôsobia, akoby ste práve vstali z postele. Tak v bežný deň sa páči mužom aj tento zdanlivo neupravený účes. Strapaté vlasy mužom evokujú to, keď ráno od nich odchádzate z postele ešte len v nohavičkách a v ich dlhom tričku veľkosti XXL. Je to rozkošné a dokonca aj sexy.

Natural mejkap

Tak za bežných okolností naozaj muži preferujú prirodzené líčenie na ženách. Jemne upravená dáma, to áno. Nepáči sa im však „vytapetovaná“ tvár, kde je ťažko rozlíšiť, čo ste vy a čo nie. Nenávidia ani pocit, že dať vám pusu znamená púdrový otlačok na perách, prípadne, že ich biele tričko pri objatí skončí fľakatým oranžovým.

Červený rúž

Nikto nezastaví pohľad, keď sa oproti vám valí kráska s červeným rúžom na perách. Chlapi považujú tento kozmetický trik za mimoriadne príťažlivý. Avšak tiež väčšinou rozlišujú, či je práve deň, alebo večer. Muži výrazný mejkap vždy triedia ako večerný.

Dymové oči

Dymové oči, ak nie sú prehnané samozrejme, muži ohodnotili ako najkrajší výrazný typ líčenia. Predstavujú si ho však skôr k šatám na večernú párty, či ples. Opäť však bol ohodnotený ako sexy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom