Husté a krásne vlasy nemusia byť len snom. Túto zázračnú metódu objavila aj Švidraňová!

Extendmagi riedke vlasy 1.png

Nádherné kadere sú želaním každej ženy, ale aj muža. Čo robiť, ak však z rôznych príčin túžba po krásnej hrive zostáva nenaplnená?

Vypadávanie vlasov je bežný jav a predstavuje súčasť nášho života. Denne ich vypadne 60 až 100. Ak ich odrazu stratíte priveľa, môže to znamenať problém. Príčiny nadmernej straty vlasov môžu byť rôzne. Často sa za tým skrývať stres, vplyv hormónov, či nesprávny jedálniček.

Pomôžu šošovica a špenát

Niekedy stačí našu stravu obohatiť o potraviny obsahujúce vitamín H. Tento vitamín, označovaný taktiež  ako vitamín B7 alebo biotin, preukázateľne podporuje rast vlasov. Kde ho nájdete? Veľké množstvo vitamínu B7 sa skrýva v arašidoch, šošovici a v špenáte.

Predzvesť niektorých chorôb

Rednúca koruna krásy býva tiež znamením niektorých chorôb, ako sú napríklad androgénna alopecia (dedičné vypadávanie vlasov), areátna alopecia (zápal spôsobujúci vypadávanie vlasov na určitých miestach), telogenne efluvium (skrátenie rastového cyklu vlasov kvôli infenkcii), či niekedy to môže znamenať zníženú funkciu štítnej žľazy.

Jedinečná metóda ExtendMagic

Sen po krásnej hustej hrive, či  nádherných dlhých prameňoch pomáha napĺňať i jedinečná metóda  predlžovania a zahusťovania vlasov ExtendMagic. „Je to jediná metóda, ktorá sa aplikuje tak blízko hlavy,“ prezrádza Petra Komorová zo Štúdia Infinity, ktoré je jediným certifikovaným bratislavským salónom od dovozcu Dokonalevlasy.cz, kde je Jana Skarabellová uznaná ako jedna z celosvetovo najlepších vlasových štylistov metódy ExtendMagic.

Prístroj ExtendMagic je navrhnutý profesorom Národnej Univerzity v Seolu, Dr. Myunom W. Lee. Jedná sa o patentovaný prístroj, ktorý umožňuje vlasy spájať nano spojmi. „Zahusťovanie a predlžovanie vlasov sa robí za studena pomocou cartridge pásky, ktorá nevyvoláva reakcie, nepáli a vďaka svojmu zloženiu je k vlasom šetrná, nepoškodzuje ich. Ide teda  o veľmi šetrnú a účinnú metódu“, hovorí vlasová štylistka.

Extendmagi riedke vlasy 2.png

Zlepší sa i kvalita vašich vlasov

ExtendMagic je spôsob predlžovania a zahusťovania vlasov, ktorý dokáže zregenerovať i vaše vlastné kadere. Lepiaca páska totiž obsahuje množstvo výživných zložiek a tak vlasy vyživuje aj pod spojom i na celej pokožke hlavy. Vlasy predlžované, či zahusťované touto metódou zaznamenali zrýchlený rast vlasov a zlepšila sa ich kvalita.

Aplikácia už na vlasy dlhé 1 cm

Metódou  ExtendMagic  je možné predĺžiť, či zahustiť vlasy dlhé len 1 cm. Nano spoje sa pripájajú cca 2-3 mm od pokožky hlavy klienta. Sú pružné a vôbec netlačia, preto si ich ani na hlave neuvedomujeme. A ako dlho tento proces trvá? „Normálne predĺženie vlasov trvá približne 2 až 3 hodiny. V prípade, ak sa jedná o zahustenie preriednutých vlasov a tvorbu celkového účesu, čas aplikácie sa predĺži až na 6 či 10 hodín,“ informuje Komorová.

Štúdio Infinity využíva na túto metódu len kvalitné európske vlasy, aby sa ich odtieň priblížil čo najbližšie k vašej pôvodnej farbe vlasov.

Úchvatná zmena Barbory Švidraňovej

Novú nádhernú hrivu známej ryšavky Barbory Švidraňovej má na svedomí práve metóda ExtendMagic. Aj  keď v médiách preletel chýr o tom, že sa z nej stala brunetka, pravda je celkom inde.  „Barborka chcela tmavšie vlasy a však chcela zostať verná medeným odtieňom, preto sme volili hnedomedenú farbu vo forme farbenia ballayage, aby nepôsobila jednoliato ako helma, ale prirodzene, ako keby jej pramienky vyťahalo slniečko,“ upresňuje premenu známej herečky a speváčky Petra Komorová.

Barbora Švidraňová pred
Štúdio Infinity, Barbora Švidraňová pred
Svdra po.jpg
Štúdio Infinity, Barbora Švidraňová po
Basa selfie.jpg
Archív BŠ Barbora Švidraňová

Husté vlasy môže mať ktokoľvek

Ak trpíte kožnými problémami, čiastočnou alopeciou, či inými zdravotnými komplikáciami, ktoré spôsobia nadmerné vypadávanie vlasov, nemusíte sa obávať. Aj vám táto metóda môže pomôcť.  „Máme klientky so psoriázou, či boreliózou , alebo pani, ktorá trpí vážnou hormonálnou poruchou, a túto metódu pravidelne využívajú,“ hovorí Petra Komorová.

Dokonca táto metóda nie je ohraničená ani vekovo. „Najmladšia klietka má 16 rokov, ale metóda ExtendMagic je bezpečná aj pre menšie deti. No v tomto príde si myslím, že je to zbytočné riešiť v tak skorom veku ,“ tvrdí štylistka zo Štúdia Infinity.

Po aplikácii sa s takto upravenými vlasmi môže robiť čokoľvek , či už ich umývať, farbiť, fénovať , žehliť a podobne. Nevadí ani sauna, alebo iné extrémne výkyvy teplôt. „Jediné, čo odporúčam, je po kúpeli v mori, alebo ak sa vám extrémne potí hlava, opláchnuť si vlasy, aby morská voda, či pot nenarušili spoje,“ upozorňuje Komorová.

Na prepájanie sa chodí  tri alebo šesť mesiacov podľa toho, ako vám rastú vlasy. Nie je to však nutnosť: „Mám klientku, ktorá tu nebola po aplikácii aj sedem a pol mesiaca.“

Snívate po hustých, krásnych alebo dlhých vlasoch? Nezostaňte len pri snoch a naplňte svoj sen. Viac informácií  na  http://www.studioinfinity.sk/extend-magic

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom