Tisícky žien si vďaka Oriflame splnilo sen

Oriflame - turné Stanu snov
Oriflame

Originálne turné švédskej kozmetickej spoločnosti Oriflame prinieslo do desiatich slovenských miest nádherný Stan snov, miesto, v ktorom si každá žena mohla splniť svoje sny o kráse, zdraví a zdravom životnom štýle.

Stan snov navštívilo takmer 5000 ľudí

 - turné Stanu snov
Turné odštartovalo 24. mája v Bratislave na nábreží Dunaja krstom hudobného hitu Petra Cmoríka "Vaše sny – naša inšpirácia". Oriflame

Turné odštartovalo 24. mája v Bratislave na nábreží Dunaja krstom hudobného hitu Petra Cmoríka „Vaše sny – naša inšpirácia“. Krstnou mamou piesne naspievanej exkluzívne pre turné sa stala generálna riaditeľka Oriflame Slovensko Zuzana Machová. Pieseň spolu s charizmatickým spevákom pokrstili novou toaletnou vodou Power Woman od Oriflame, ktorá je určená silným a úspešným ženám.

Turné ďalej pokračovalo cez Trnavu, Martin, Poprad aj Žilinu. Najviac snov o kráse splnilo Oriflame v Košiciach, počas dňa sa tu nechalo skrášliť takmer 850 žien! Podobne úspešne pokračovalo turné aj v Trenčíne, kde kozmetické poradkyne Oriflame skrášlili 500 žien. Poslednou zastávkou, po Zvolene a Lučenci, na ktorej mali ženy šancu splniť si svoje sny o kráse, bola 17. júna slnečná Nitra. STAN SNOV spoločnosti Oriflame navštívilo počas turné takmer 5 000 ľudí.

Každá žena môže byť krásna!

Sme radi, že sme aspoň na pár hodín dokázali potešiť ženy na celom Slovensku,“ hovorí Lenka Štefániková, marketingová manažérka Oriflame Slovensko. „Umožnili sme im prežiť príjemný deň v nádhernom STANE SNOV. Práve to bolo cieľom Road show − ukázať ženám, že každá môže byt krásna vďaka prírodnej kozmetike Oriflame a že sa pritom ešte môže aj zabaviť. Zároveň sme predstavili jedinečnú príležitosť zárobku, ktorú ponúka len Oriflame.“ Každá zo žien sa mohla tiež po úprave vizáže dať odfotografovať u profesionálneho fotografa a so svojou premenou sa pochváliť aj doma.

Výnimočná tanečná show

 - turné Stanu snov
Každú hodinu predviedli v STANE SNOV energickú a zábavnú show skvelí tanečníci zo skupiny Jara Bekra Spin Dance Group. Oriflame

V STANE SNOV ste mali možnosť vidieť energickú a zábavnú show, ktorú predviedli skvelí tanečníci zo skupiny Jara Bekra Spin Dance Group. Na turné Stanu snov zatancovali pre návštevníkov až 70-krát. Kreatívne choreografie, ale aj tanečné kostýmy rozprávali príbehy najobľúbenejších produktových radov Oriflame. Kostýmy tanečníkov špeciálne na túto príležitosť navrhla známa návrhárka Helena Jurikovičová. Fanúšikovia zdravého životného štýlu ochutnali produkty radu Wellness a občerstvili sa v bare osviežujúcimi nápojmi. Deti sa dosýta vyhrali v detskom kútiku a spokojne si dali namaľovať na tvár svojho akčného hrdinu alebo obľúbené zvieratko.

Programom sprevádzal známy moderátor Mirec a počas pravidelného žrebovania, ktorého sa mohol zúčastniť každý, Oriflame potešilo návštevníkov 130 výhrami v hodnote viac ako 4 000 eur! Hneď po skončení Road show, 18. júna, bola zo všetkých návštevníkov vyžrebovaná výherkyňa hlavnej ceny, pani Jaroslava H. z Banskej Bystrice, ktorá vyhrala luxusný wellness pobyt pre dvoch.

Čo ste o Oriflame nevedeli

• Originálny a vzdušný STAN SNOV, vyrobený na mieru, navrhla špeciálne pre Oriflame česká architektka Bára Čejková-Špačková. Inšpirovali ju hodnoty, ktoré spoločnosť Oriflame vyznáva. Skrytú silu surového smrekového dreva dopĺňa čistá biela farba nedotknutej prírody Škandinávie, domoviny Oriflame.

• Turné kozmetickej spoločnosti Oriflame bolo oslavou 20. výročia úspešného pôsobenia na Slovensku.

• Spoločnosti Oriflame sa na Slovensku darí, tento rok získala prestížne ocenenie Superbrand Award 2013, ktoré vyzdvihuje najlepšie národné značky na základe odborných kritérií.

• Už tretí rok po sebe je slovenským lídrom, ktorý drží prvú priečku v oblasti priameho predaja a je hrdým členom Združenia priameho predaja na Slovensku, ktorého členom môže byť len spoločnosť dodržiavajúca prísne podmienky etického priameho predaja.

• Pri založení spoločnosti v roku 1967 sa bratia Jonas a Robert af Jochnickovci rozhodli pre prírodnú kozmetiku šetrnú k životnému prostrediu, a preto výrobky ani zložky výrobkov nie sú a ani nikdy neboli testované na zvieratách.

• Vďaka spolupráci s Rainforest Aliance sú katalógy Oriflame tlačené výhradne na papieri pochádzajúcom zo zodpovedne spravovaných lesov.

• Oriflame Slovensko sa venuje aj charitatívnym aktivitám, ktoré pomáhajú deťom a ženám.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom