Súťaž o 3 produktové balíčky značky Zendium vyžrebovaná

Zubne kefky zednium.png

Zendium uvádza na slovenský trh dve novinky: pastu Zendium Gentle Whitening, ktorá citlivo pomáha chrupu prinavracať jeho pôvodnú prirodzenú belobu, a sériu zubných kefiek vyvinutých v spolupráci s poprednými detnálnymi expertmi. Nenechajte si ujsť vyhrať tieto skvelé produkty.

Nová zubná pasta Zendium Gentle Whitening s jemným bieliacim účinkom

Značka Zendium rozšírila sortiment svojich zubných pást na tuzemskom trhu o variant Gentle Whitening, ktorý vďaka unikátnemu zloženiu zabezpečuje jemný bieliaci účinok a pomáha obnovovať prirodzenú žiarivosť úsmevu.  Rovnako ako ostatné zubné pasty novinka Zendium obsahuje unikátnu kombináciu enzýmov a proteínov. Prispieva tak k obnove rovnováhy látok  podstatných na zaistenie prirodzenej obranyschopnosti ústnej dutiny a poskytuje viac sily na boj proti príčinám vzniku zubného kazu, problémom s ďasnami a zvýšenej citlivosti zubov.

Parodontologička MUDr. Ducková zo Stomaklinik v Bratislave dodáva: „Výber správnej zubnej pasty môže výrazne zjednodušiť boj s náchylnosťou ústnych slizníc na poškodenie, alebo vznik áft. Produkty s obsahom enzýmov, ktoré ponúka práve značka Zendium, totiž podporujú obnovu ústnej mikroflóry a jej posilnenie na prirodzenom princípe. Citliví jedinci by mali venovať pozornosť aj prítomnosti peniacich zložiek, napríklad SLS, v zubných pastách.“ 

150813_zen_75ml_obelix_tube_an.jpg

Zendium Gentle Whitening neobsahuje peniacu zložku SLS, ktorá môže dráždiť veľmi citlivé ústa. V jej zložení naopak nechýba fluorid na posilnenie zubnej skloviny. V predajniach je novinku možné rozpoznať na prvý pohľad podľa fialovej etikety.

Zubné kefky Zendium na dokonalé a komfortné čistenie

Po prvý krát sa v Slovenskej republike predstavujú aj  zubné kefky Zendium v troch prevedeniach s rôznymi stupňami mäkkosti.  Boli vyvinuté na mieru špecifickej anatómii ústnej dutiny v spolupráci s poprednými dentálnymi expertmi. Ich zaguľatené štetiny a malá hlava umožňujú ústa vyčistiť dokonale, pritom šetrne. Zubná kefka Zendium Clinic má na špičke špeciálne predĺžené štetinky prispôsobené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov. Zubná kefka Zendium Complete Protection s kombináciou mäkkých a zaguľatených štetín chrup čistí jemne, ale s maximálnou účinnosťou. Portfólio uzatvára zubná kefka Zendium Sensitive, vyvinutá na mieru potrebám citlivých zubov. Prináša „extra soft“ mäkkosť vďaka veľmi tenkým štetinkám s priemerom 0,01 mm.

Ak chcete získať produktový balíček značky Zendium, odpovedzte do 7.5.2016 na nasledujúcu súťažnú otázku:

Akú farbu má etiketa novinky Zendium Gentle Whitening?

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.

Výhercovia:

Jana Komadová Petrovice

Iveta Moravčíková Častkovce

Margita Molnárová Čierna Voda

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom