Ste pripravení na veľkú lásku? Takto ju nájdete!

Objatie, láska, zamilovaní, dvaja, milenci, pár
Ste pripravení na veľkú lásku? Takto ju nájdete! Thinkstock

Prezradíme vám pravdy, ktoré vystihujú spôsob, akým by sme mali pristupovať k hľadaniu pravej lásky.

Gándhí raz povedal, že my sami sa musíme stať zmenou, po ktorej túžime vo svete a taktiež sa hovorí, že aby si dostal to čo nemáš, musíš urobiť veci, ktoré si nikdy neurobil. Tieto pravdy presne vystihujú spôsob, akým by sme mali pristupovať k hľadaniu pravej lásky. Zbytočne budeme sedieť doma a plakať nad rozliatym mliekom alebo brázdiť jednu party za druhou. Vesmírne zákony príťažlivosti sa na našu osobnosť totiž pozerajú ako na celok, takže je rovnako dôležité ako rozmýšľame a ako sa cítime navonok, ako aj hlboko vo svojom vnútri. Predstavíme si ďalší vhodný spôsob, akým môžeme pristupovať k hľadaniu pravej lásky v praxi:

Dôležité je veriť

Veríte, že aj pre vás existuje ideálny partner? Pri svojej práci som už počula rôzne postoje – niekto na mňa niekde možno ešte čaká, dobrí muži v mojom veku chodia asi kanálom, všetci vhodní muži sú už zadaní, nebuď smiešna, že sú aj dobré ženy ja stretávam iba samé zlatokopky, všetky ženy si o mužoch myslia, že sme citoví neohrabanci, vždy som pod papučou a každá ma len využila, mňa už nič dobré nečaká, pretože ja už som jednu šťastnú lásku zažila, ale nebolo mi dopriate s ňou prežiť celý život … Vzdali sme sa. Vesmírne zákony príťažlivosti majú na to iba jeden názor – máte pravdu! Ako sa vy rozhodnete, tak sa začne točiť celé koleso vesmírnych zákonov. Objektívne, k želanej alebo neželanej skutočnosti. Neexistuje ale. Zákony sveta sú objektívne a podriadené vašej slobodnej vôli. Teraz sa rozhodnite, čomu chcete vlastne veriť.

Nájdite lásku svojho života vďaka zákonom príťažlivosti

Zamilujte sa v prvom rade do seba
pár
Thinkstock

Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá. Trápi vás, že stretávate kariérou posadnutých partnerov? Majú neustále potrebu všetko okolo seba kontrolovať? Sú extrémne žiarliví? Majú strach zaviazať sa k vážnemu vzťahu? Nevedia spraviť krok smerom k láske? Ruku na srdce – ako to súvisí s našim najhlbším vnútrom? Máme strach, že nám znovu niekto ublíži, nevieme sa rozhýbať k zmene a vyhovárame sa na povinnosti, výchovu, očakávanie rodiny? Nevieme sa na seba ani len pozrieť do zrkadla bez toho aby sme sa kriticky zhodnotili? Ako vo vnútri tak navonok. Náš partner nám odzrkadlí naše najskrytejšie obavy. Pozrite sa každý deň ráno na svoj obraz v zrkadle a skúste sa oceniť – čo by na vás mohlo byť pekné a dobré? Usmejte sa na seba, pochváľte sa, povedzte si, že vás čaká krásny deň. Trénujte každý deň, aj keď vám na začiatku bude tento spôsob cudzí a budete sa cítiť divne. Aj malá zmena v správaní sa k sebe samému môže byť totiž veľkým krokom k zvýšenej sebadôvere a sebaláske.

Zoznam prianí

Pravdepodobne mnohí z nás vedia, čo od partnera a vytúženej lásky nechcú. Každý z nás je iný a istá miera kompromisov a prispôsobovania sa, je pochopiteľná a určite bude nevyhnutná, aj keď stretneme pravú lásku. To, čo niekomu prekáža, inému nevadí a naopak. Ak však vieme, čo nechceme, to ešte neznamená, že vieme aj čo chceme. Takáto objednávka je totiž pre vesmírne zákony príťažlivosti jasná a zrozumiteľná – dostanete presne to, čo nechcete! Preto je dôležité jasne a zrozumiteľne vyjadriť svoju túžbu – skúste napísať najdôležitejšie vlastnosti a požiadavky podľa vášho rebríčka hodnôt a zostaviť tak zoznam prianí svojej vytúženej lásky. Pomôže vám to jasne si uvedomiť, čo vo vzťahu hľadáte a zamerať tak svoju pozornosť a energiu tým správnym smerom.

Ďalšie praktické kroky v nasledujúcom článku.

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom