Šok! Mladá žena náhle zomrela. To, čo ju zabilo, je dostupné v obchodoch a kupuje to väčšina z nás

mladá žena
mladá žena www.gettyimages.com

Toto by ste si mali všetci prečítať. Nie nadarmo nás často zdravotníci varujú pred konzumáciou najrôznejších potravín, ktoré by pri nadmernej konzumácii mohli spôsobiť nielen zdravotné problémy, ale v horšom prípade smrť. Preto je veľmi dôležité pozerať na to, čo kupujete v supermarkete. Bohužiaľ, na nerešpektovanie tohto odporúčania doplatila mladá, krásna žena plná života, s veľkou energiou, ktorá milovala cestovanie a šport. Veľká strata.

Čo sa stalo?

Všetko začalo nevinne. Jej život bol jedným veľkým dobrodružstvom a nikdy nemala zdravotné problémy. Jedného dňa sa vydala so svojou rodinou a niekoľkými priateľmi na výlet. Bol to deň ako každý iný, teda do chvíle, než mladé dievča, Lanna, utrpela mŕtvicu a nikto už nebol schopný ju zachrániť. Vzhľadom na to, že príčiny jej smrti neboli známe,jej rodičia sa rozhodli, že by mali vykonať testy, aby zistili jej smrť. Čo zistili?

energetický drink
energetický drink www.gettyimages.com

Je to zaujímavé. Lekári neskôr zistili, že smrť spôsobilo niečo, čo Lanna vypila, ale nikto nevedel, o čo išlo. Nakoniec rodina prezradila, že Lanna pila vodu, nič nejedla a rozhodla sa, že si dá aj energetický nápoj, ktorý jej mal dodať potrebnú energiu. Ten však obsahuje obrovskú dávku kofeínu a cukru.

Lanna nemala žiadne obyčajné zlozvyky, len jeden, pre ktorý skončil jej život. Milovala energetické nápoje, o čom vedeli len jej najbližší. Tie dokážu zdravie človeka poriadne poškodiť, spôsobujú zmeny srdcovej frekvencie a tiež veľmi ovplyvňujú krvný tlak. Nie nadarmo tak lekári neodporúčajú tieto nápoje piť a vy by ste sa im mali vyvarovať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom