Rýchle a účinné tipy pre krásu, ktoré sa oplatí vedieť

Sexi žena, beauty, kráska, mejkap, make up
Rýchle a účinné tipy pre krásu, ktoré sa oplatí vedieť Thinkstock

Nepotrebujete toho veľa, aby ste žiarili. Stačí len málo účinných zbraní a máte vyhraté!

Dievčatá to majú niekedy náročné. Zatiaľ čo si chlapi po prebudení len umyjú zuby, nás čaká celá rada skrášľovacích procedúr. Poradíme vám skvelé, rýchle a účinné spôsoby ako urobiť zo seba dokonalú ženu.

Dôraz obočia

Vykreslite si líniu obočia po jeho spodnej hranici. Dodáte mu dôraz a presný tvar, ktorý zvýrazní vašu tvár a pôsobí prirodzene.

Dokonale tvarované lícne kosti

Bronzerom podtrhnuté lícne kosti by mali mať o dva až tri odtiene tmavšiu farbu. Dodajú vám sviežosť a tmavší efekt. Zároveň si vymodelujete lícne kosti.

Biela ceruzka

Pod obočie a do kútika oka naneste bielu ceruzku, ktorá vám vytvorí v tvári kontrast svetla a tmavšieho obočia, rozjasní oči a otvorí pohľad.

Krém s ochranným faktorom

Mala by ho používať každá žena. Slnečné žiarenie môže mať nepriaznivý vplyv na vašu pokožku. Pleť často vystavovaná slnku skôr starne, môžu vznikať pigmentové fľaky a pod.

Tip na popraskané pery

Zmiešajte cukor a kokosový olej a máte píling pre popraskané pery. Jemné ním šúchajte po perách. Dávam dolu starú kožu a poskytne výživu pre novú.

Vlasy s leskom

Umývajte vlasy šampónom hlavne pri korienkoch. Po dĺžke vlasu bude šampón stekať tak či tak pri ich zmývaní. V závere si doprajte studený oplach vodou, prípadne využite jablčný ocot, ktorého účinky priaznivo vplývajú na lesk vlasov.

Suchý šampón

Absorbuje mastnotu vlasov a tvaruje ich objem. Vďaka tomu vaše vlasy vydržia o deň-dva dlhšie krásne a bez mastnoty.

Objem vlasov

Keď budete chcieť docieliť veľký objem vlasov, použite okrúhlu kefu a fén. Teplom stimulujete vlasové vlákno k jeho lepšej schopnosti tvarovať sa. Čím menšie pramene fénujete na kefe, tým väčší objem docielite.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom