Trendy v líčení: Trikrát zvodné a krásne pery

Trendy v líčení: Trikrát zvodné a krásne pery

Matný vzhľad úst zostáva v kurze, ale vracajú sa aj looky, kde sa pery môžu opäť lesknúť. Povieme vám, ako sa nalíčiť v troch rôznych štýloch.

Zvodné a krásne pery môžete mať aj vy. Vyskúšajte naše nasledujúce triky:

Matná krása

Na začiatku naneste na celé ústa korektor ako podklad. Potom kontúru pier obtiahnite ceruzkou v rovnakom odtieni červenej, aký má váš rúž.

V ďalšom kroku ceruzkou vymaľujte celú plochu pier.

Špeciálnym štetcom na pery naberte trochu rúžu a naneste ich opäť na celé ústa.

Nakoniec použite na srdiečko pier svetlejší odtieň pre rozjasnenie a zväčšenie objemu.

Zmyselný mokrý efekt

Najprv pery orámujte kontúrovacou ceruzkou. Potom na štetec naberte trochu rúžu a celé pery vymaľujte. Do ich stredu naneste priehľadný lesk a rozotrite ho prstom.

Prirodzene krásne pery

V prvok kroku na ústa naneste trochu balzamu na pery. Jemne ho vmasírujte. Prebytočný balzam odstraňte kozmetickým tampónom. Hrot kontúrovacej ceruzky na pery mierne otupte o chrbát ruky. Potom pozorne obtiahnite vonkajšiu kontúru pier. Prechody zľahka rozotrite vatovou tyčinkou. Na záver na ukazovák naneste jemne ružový odtieň rúžu a vklepte ho do stredu pier.

Inšpirácie na zvodné a krásne pery

Triky pre dokonalé pery na záver:

Úzke pery

Väčší objem vyčaríte, keď pretriete kontúru pier ceruzkou vo farbe svojich úst. Do ich stredu nanesiete korektor a nakoniec bezfarebný lesk.

Nerovnomerne veľké pery

Kontúry pier pretrite mejkapom. Potom kontúrovacou ceruzkou obtiahnite u úzkej časti vonkajšiu a u hrubšej časti naopak vnútornú kontúru pier.

Červená na spôsob celebrít

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom