5 procedúr, vďaka ktorým budete dokonale krásna!

Beauty, kráska, žena
5 procedúr, vďaka ktorým budete dokonale krásna! Thinkstock

Vždy je čo vylepšovať a pretože každá z nás túž byť atraktívnou a zbaviť sa problémových partií, prinášame vám rôzne možnosti, do ktorých má zmysel investovať.

V dnešnej dobe sa skrášľovať dá prakticky denne. Môžete sa objednať na metódy, ktoré vám pokožku vyhladia, odchlpia, vyplnia či sfarbia. Zistite, ktoré zákroky patria medzi ženami k najobľúbenejším a najvyhľadávanejším.

Peeling ovocnými kyselinami

Táto metóda pomáha odstraňovať vrchnú vrstvu pokožky tváre a tým odstraňuje pigmentové škvrny, drobné vrásky, nerovnosti a nečistoty pleti. Kyseliny sú k pokožke veľmi ohľaduplné a preto nehrozí žiadne podráždenie. Cena sa pohybuje okolo 30-40 eur za jedno ošetrenie a absolvovať by ste ich mali v priemere 6-8. Výsledok však stojí za to.

Samoopaľovacie postreky

Pokiaľ túžite po nepretržito opálenej pokožke nielen počas leta, je táto procedúra pre vás ako stvorená. Vyhnete sa tak škodlivým účinkom solária ako je rakovina kože či predčasné vrásky. Táto sprcha rovnomerne rozprašuje samoopaľovaciu tekutinu, ktorá je zo zdravotného hľadiska úplne neškodná a bez rizík. Opálenie vám vydrží niekoľko dní a je potrebné ho v pravidelných intervaloch opakovať. Cena za jeden nástrek sa pohybuje okolo 20-30 eur.

Výplň vrások

Realizuje sa najmä kyselinou hyalurónovou a jej prednosťami je okamžitý výsledok a prakticky žiadne vedľajšie účinky. Efekt vydrží podľa miesta vpichu od 3 do 9 mesiacov. Miesto kde sa vám vrásky objavila, vám tento gél krásne vyplní a vy okamžite vyzeráte o niekoľko rokov mladšia.Nevýhodou je, že vám miesto kde sa vpich realizoval môže na niekoľko dní opuchnúť alebo sa vytvorí modrina. Preto je dobré dať si tento zákrok robiť pred víkendom alebo počas voľna. Cena je od 100-400 eur.

Depilácia či laserové odstraňovanie chĺpkov

Zatiaľ, čo pred pár rokmi sa depilovali len podpazušia, intímne oblasti a nohy, dnes už ženy milujú mať celé telo bez chĺpkov, vrátane rúk, pupka či zadku. Efekt je samozrejme skvelý a vydrží dlhšie ako klasické holenie. Navyše sú vaše chĺpky stále tenšie a jemnejšie. Otázkou je už len to, akú veľkú bolesť ste ochotná v tomto smere zniesť. Cena zákroku je od 10 eur vyššie.

Gélové pokrytie nechtov

Stačí jedna návšteva manikérky a máte na celé leto pokoj. Gélová vrstva na nechtoch vám vydrží dostatočne dlho na to, aby ste sa stále trápili s lakovaním si nechtov. Navyše si môžete vybrať zo širokej palety farieb od priehľadného laku až po neónovo farebné. Gély sú najmä určené pre ženy ktoré majú nerovné nechty či lámavé a oslabené nechty. Gél ostáva dlhodobo hladký a krásne lesklý. Cena jednej manikúry sa pohybuje od 25 eur vyššie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom