Posolstvo na týždeň od 12.2. - 18.2.2018

žena, kráska, samota, rozprávka

Tentokrát mi “prišlo”, že výklad nie. “Hovor o tom, čo prichádza, upozorni na to”. Tak teda napíšem, aj keď to bude možno kúsok chaotické, ale dúfam, že zrozumiteľné:

  • dlho bola Zem v izolácii. Svetelné bytosti rozhodli, že nie je viac možné energie zadržiavať, obmedzovať, je potrebné ich “pustiť”. Približne od septembra 2017 rapídne stúpajú a vy, čo ste viac citliví, to určite vnímate. Ako sa cítite? Čo to s vami robí? Viete, o čom píšem……
  • energie k nám prúdia a sú enormne silné. Od 09.01.2018 je tento proces kompletne spustený. Uvidíme, čo to s nami urobí. Ukotvujte sa, buďte v pokoji, snažte sa oddychovať, meditovať.
  • 100% dovŕšenie pomaly prechádza do našej reality. Vaše pocity vám to jasne dávajú najavo – bolesti hlavy, malátnosť, vidiny podobné halucináciám, nepochopiteľná únava alebo naopak obrovská sila. Výbuchy hnevu alebo eufória.
  • Najviac dajú zabrať energie od 01. 03. – 21.03.2018, zbierajte preto silu, buďte vo svojom strede, aby ste tento nápor zvládli. Bude to jednoducho energetická šupa. V konečnom dôsledku, ako som napísala, tí citlivejší to už určite vnímajú.
  • Čo najviac teší mňa osobne, je informácia, že sa prevalia postupne všetky svinstvá, kauzy, podvody – a pre skeptikov, ktorí toto odmietali vidieť, to bude veľmi ťažké obdobie. Prosím v tomto čase sa vyhýbajte médiám, bude tam snaha o vyvrátenie pravdy – ale zasa tí, ktorí už ste duchovne “dospelejší”, to budete vedieť rozoznať. Je dôležité, aby ste o tomto informovali svoje okolie. Nie násilne, nie vnucovaním tejto informácie, jednoducho dávajte na vedomie a neriešte, či tomu niekto uverí alebo nie.
  • nemáte sa čoho báť, iba sa robí “veľké upratovanie” a už sa robí oveľa rýchlejšie. Ako mi vždy vychádzalo v kartách – pracujte so sebou samým, to je dôležité. Ak konáte čestne, máte skôr dôvod na radosť a na oslavu. Stretávajte sa s ľuďmi rovnako naladenými ako vy. Je potrebná táto kolektívna energia. Pre väčšinu ľudí je to, čo sa deje, požehnaním. Uverte tomu s plnou vážnosťou. Myslite na to, že žijete v úžasnej dobe. Ste svedkami niečoho výnimočného! Buďte v prítomnosti, rok 2018 je z numerologického hľadiska 2, máme rok Psa – to sú tak nádherné príležitosti svoj život zhamonizovať, plniť si sny a túžby. Vesmír je k vám tak veľmi štedrý! Berte! A berte plným priehrštím!!!
  • začína zber úrody – čo ste zasiali, to zožnete. Už nebude priestor na: “veď nejako sa to vyrieši”. Situácie jednoducho budú vyžadovať rýchle riešenia.
  • toto obdobie budú dosť nedobre vnímať muži – tí zaspatí a so skostnanetým myslením. Prichádza pre nich obdobie totálnych zmätkov, netušia, čo sa v nich odohráva, netušia, čo s tým majú robiť. Nenachádzajú žiadne rozumné vysvetlenie pre to, čo sa s nimi deje. Radikálne sa mení všetko okolo nich a tiež aj v ich vnútri. Preto ženy – bude treba viac trpezlivosti. Nebudú to robiť zámerne.
  • dýchajte zhlboka, snažte sa nič veľmi neriešiť. Robte si drobné radosti a svoju energiu dávajte rozumne.

Aj tak mi nedalo, vybrala som pre vás jednu kartu pre tento týždeň. Lepšia vyjsť nemohla:

Karta Pomocníci vám vyjadruje toto posolstvo:

Nie ste sami, ste v bezpečí. Vaši anjeli a duchovní učitelia sú pri vás a starajú sa o vás. Nabádajú vás, aby ste s nimi hovorili častejšie a o všetkom a čoskoro spozorujete aj dôkazy ich existencie. Vedú vás k tomu, aby ste vy, duše drahé, pomáhali iným.

S láskou na vás myslí Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom