Perfektná postava za pár sekúnd: Triky s rukávmi

Perfektná postava za pár sekúnd: Triky s rukávmi
Victoria Justice vie, že odhalené plece pôsobí veľmi sexy. Thinkstock

Aj celebrity ich poznajú a vďaka nim prídu k pekným krivkám. Odhaľte ich tajomstvo.

Šaty robia človeka. To poznáte. No viete, že divy s vašou postavou dokážu urobiť aj rukávy? Prezradíme vám nasledujúce triky, ktoré určite oceníte.

Sexy odhalené rameno – Chcete odpútať od problematických partií a pôsobiť sexi? Trik s cielene odhaleným ramenom a kľúčnou kosťou to dokáže skvele. Zvlášť keď máte pocit, že vaše paže potrebujete zakryť. Ukážte preto časť tela, ktorá je tesne nad nimi a zvyšok skryte pod dlhými rukávmi. Tak ako Victoria Justice.

Nazbierané rukávy pre štíhle boky – Ak potrebujete odviesť pozornosť od širokých bokov a stehien, pomôžu vám v tom nazbierané rukávy. Pomáha to aj v tom prípade, ak na vašej postave je zjavný nepomer medzi hornou a dolnou časťou tela.  Nazbierané rukávy vytvoria väčší objem menšej hornej časti a tým zamaskujú objemnejšiu dolnú časť.

Široké rukávy – Aby vaše paže vyzerali štíhlejšie, skryte ich pod kratšími, širokými rukávmi. No dbajte na to, aby bolo vidieť iba užšie predlaktie. Ak chcete odpútať pozornosť od vrchnej časti tela, takýto horný outfit skvelo vynikne spolu so zaujímavou minisukňou alebo priliehavou dlhšou sukňou.

Sexi košeľa s voľnými rukávmi – Rady nosíte voľnejšie oblečenie, ale nechcete v tom vyzerať príliš objemne? Zvoľte sexy košieľku s voľnými rukávmi a krivky zvýraznite ležérnym uzlom vo výške pupku.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom