Vyskúšajte tieto triky na upútanie jeho pozornosti nenápadne a sofistikovane

žena muž vztah pozornost flirt
Foto: ilustračné, GettyImages

Je vo vašom okolí muž, ktorý vás priťahuje? Ako ho zaujať tak, aby ste sa nestrápnili?

Čím zaujať jeho pozornosť? Každý chlap je síce rozdielny a záleží aj na okolnostiach, za akých vášho pána božského stretávate. Existujú však veci, ktoré platia na všetkých. Ktoré sú to?

Usmejte sa naňho

Úsmev je neodolateľná zbraň, ktorá otvára mnohé dvere. Áno, správne ste pochopili, úsmev je kľúčom k zaujatiu muža snov. Nie je to však len taký obyčajný úsmev, je to nástroj, ktorým vyjadrujeme svoju prístupnosť a otvorenosť nadviazať kontakt.

Ak sa vám páči muž, stačí mu dať úsmevom najavo, že ste voľná a pripravená sa spoznať. Nechoďte tak do role neprístupnej a odmeranej krásky. Priateľské správanie a úprimný úsmev dokážu povzbudiť mužov, aby sa odvážili osloviť vás.

Obliekajte sa ženskejšie

Vedeli ste, že štúdie dokazujú, že muži sa častejšie priťahujú k ženám, ktoré vyzerajú ženskejšie? Áno, upravené vlasy a šaty či sukne majú na nich svoj efekt. To však neznamená, že v nohaviciach nemôžete vyzerať príťažlivo.

Mužský zrak je jednoducho nastavený na vlniace sa šaty, vysoké opätky a podobné ženské atribúty. Vyberte si oblečenie, v ktorom sa cítite pohodlne a žensky, a pripravte sa na mužské pohľady.

Buďte priateľská a zložte mu kompliment

Priateľské a milé správanie je ďalším spôsobom, ako zaujať muža. Priateľský prístup funguje takmer vždy. Skúste mu napríklad nenútene zložiť kompliment. Je však dôležité mať na pamäti správne načasovanie a vhodnosť komplimentu. Prejavy nadšenia môžu v opačnom prípade pôsobiť ako vtieravosť, takže buďte prirodzená a vyberajte slová opatrne.

Poznajte vaše silné a slabé stránky

Poznať svoje silné a slabé stránky je veľmi dôležité. Keď poznáte samú seba, budete pôsobiť sebavedomejšie. Muži majú radi ženy s vysokým sebavedomím. Robte to, čo vás robí neodolateľnou. Zároveň by ste si mali byť vedomá aj oblastí, v ktorých nevynikáte, aby ste sa na túto cestu nevydávali. Teraz stačí udržať rovnováhu medzi týmito miskami a efektívne ich využiť vo svoj prospech.

Buďte vtipná

A áno, humor je dôležitý. Nemusíte sa považovať za vtipného človeka, aby ste sa zasmiali a pobavili svojho muža snov. Existuje mnoho druhov humoru a každý máme svoj jedinečný štýl. Nebojte sa vtipkovať, zasmiať sa a prejaviť svoju radostnú stránku. Humor je čarovným korením vášho vzťahu a aj zhoda v ňom vás môže priblížiť tomu správnemu mužovi.

Takže, dámy, usmejte sa naňho a sledujte, ako sa zázraky dejú. Využite tieto jednoduché tipy a budete mať väčšiu šancu zaujať muža snov. Nezabudnite, že ste krásne a jedinečné. Buďte sebou a užívajte si túto vzrušujúcu cestu za láskou.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom