ONLINE PORADŇA: Keď vám život pripraví neznesiteľnú bolesť

Smútok, žiaľ, bolesť, žena, nevera, depresia, sama, samota

Dnes vám prinášame odpoveď na váš problém trochu odlišného charakteru.

Otázka:

Dobrý deň, veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o poradenie, resp. víziu mojej budúcnosti. Po siedmich rokoch mi manžel zo dňa na deň oznámil, že ma už nemiluje a už so mnou nechce byť. Už cca dva až tri týždne má novú priateľku, mne o nej samozrejme nepovedal dodnes, ja som ich však videla…Ide o to, že to nedokážem celé psychicky prekonať a mám veľký strach z budúcnosti, čo ma čaká, či budem taká šťastná ako je teraz ešte stále môj manžel, resp., čo mám očakávať od života aké rany…neviem sa tešiť zo života, nahnevaná som na neho neskutočne ako mi to mohol spraviť. Ja viem, taký je život, ale ja ho budem stále milovať napriek všetkému, čo mi spravil… Denno-denne mám depresie, neviem sa s tým zmieriť, veľmi to bolí.. Chcela by som byť v živote šťastná a nájsť človeka, ktorý ma bude milovať a neopustí ma zo dňa na deň a preto vás prosím, budem v blízkej budúcnosti šťastná a stretnem niekoho? A je možné, že sa ešte bude chcieť manžel niekedy v živote ku mne vrátiť?

Odpovedá Inka Nemezis

Dobrý deň, odporúčam vám porozprávať sa s manželom otvorene o tom, čo v sebe dusíte. Nemá význam držať to v sebe, lebo si iba ubližujete. Nemá tiež význam urobiť to však v návale negatívnych emócií, lebo situácii tým vôbec nepomôžete. Vyložte karty na stôl ako rozumná žena (aj keď viem, že pociťujete hlboké sklamanie). A hlavne sa nezaoberajte otázkami, čo bude v budúcnosti. Strach vo vás spôsobuje neistota, v ktorej ste sa ocitli. Preto je potrebné hovoriť s manželom rozvážne a rozumne. Bez hysterických scén. A ako to mohol urobiť? Vždy, keď nám prídu do života situácie, ktoré nás zrazia k zemi, je dobré položiť si skôr otázku, čo z toho vyplýva pre mňa? Čo mi to chce ukázať? Je veľa odpovedí a nedajú sa napísať pár slovami. V dátume narodenia máte rovinu odhodlania, tak to využite. Máte aj krásnu osobnú ročnú vibráciu 6 (od narodenín do budúcich narodenín). To znamená, že ste schopná veci správne pochopiť a dať do harmónie. Viem, že pocit krivdy vám to nateraz nedovoľuje, ale napriek tomu sa o to pokúste. Nepredpovedám budúcnosť. Tú si totiž tvoríme práve teraz. Máte dve voľby, ako ju prežiť. Buď plnú hnevu, krivdy a nespokojnosti, alebo prijať túto situáciu (viem, chce to čas) a začať znova. Depresie vám cestu neukážu. Odpustenie je veľmi dôležité, aj keď teraz sa vám možno moje slová budú zdať nesprávne. Verte však, že je v nich veľká sila a pre vás naozaj to najlepšie. Iba tak, keď si zvýšite svoju energiu, môže vám prísť do života niekto taký, ako ste napísali.

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.
S úctou Inka

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom