ONLINE PORADŇA: Problémy s ramenami a vysoký krvný tlak

Bolesť, zdravie
Nemusíte „len prežívať“, žite naplno ako sa len dá! Thinkstock

Pripomína vám váš život tlakový hrniec? Takto sa to môže podpísať na vašom zdraví.

Otázka: 

Dobrý deň prajem, čítala som článok o bolesti ramien. Chcela by som Vás požiadať, či by ste mi mohli poradiť s mojimi bolesťami. Tak tiež mám problémy s ramenami, som po operácii chrbtice vyše roka. Mám od bolesti vysoký tlak a tlak na hrudníku. Keby ste mi mohli nejako poradiť, čo mám robiť, lebo nespávam. Bez liekov to nejde, za pochopenie vopred ďakujem.

Odpovedá Inka Nemezis:

Dobrý deň, v prvom rade vám chcem povedať, že vysoký tlak nemáte určite od bolesti.

Váš život je v úplnej nerovnováhe. Preto problém s obomi ramenami a tiež aj s chrbticou. Nie je u vás v rovnováhe „Má dať – dal“. Vaše vnútro je vyslovene „natlakované“ (ako tlakový hrniec) situáciami, ktoré vám nevyhovujú, a neviete ich riešiť, z vášho pohľadu možno nemôžete riešiť. A z toho je tiež prameniaci tlak na hrudi – vysoký tlak. Vysoký tlak predstavuje totiž stav duše.  Je tu na srdcovej čakre obrovské množstvo emócií, ktoré nemáte vôbec spracované. Cítite, že váš život je jedna veľká tragédia. Neviete, ako z toho bludného kruhu von. A to všetko, čo sa vám v mysli odohráva, ukázalo sa mi ako klbko vlny……poprepletané myšlienky, ktoré vám nedovoľujú mať plnohodnotný spánok. Od tohoročných narodenín ste vstúpili do osobnej ročnej vibrácie č.5. Pätka znamená obrat a oslobodenie od všetkých obmedzení, v ktorých ste žili doteraz. V tomto čase (od tohoročných do budúcich narodenín) môže prísť k nevyhnutnému pohybu vo vašom živote a zmenám vo vašom vnútri, vo vašom myslení, pohľade na váš život. Je dôležité pochopiť, že niektoré zmeny, ktorých sa možno obávate, nie sú brzdou, ale práve posunom vpred. Pätka je vlastne o prehodnocovaní svojho doterajšieho života, o upratovaní vo svojom vnútri.

V prípade ďalších otázok a hlbšieho rozboru kontakt nájdete na tichemiesto.wordpress.com/kontakt.

S úctou Inka

Ak potrebujete požiadať o pomoc Inku Nemezis alebo Tinu Topi, napíšte nám na mail redakcia@damskajazda.sk. Do správy okrem otázky ohľadom problému uveďte váš dátum narodenia a meno. Redakcia potom zverejní iba odpoveď, v ktorej sa dátum ani vaše meno nebude uvádzať.  Na záver treba však dodať, že zverejnené rady nenahrádzajú odbornú konzultáciu u lekára.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom