Nenašli ste ešte skutočnú lásku? Možno ste nenašli samy seba

Vztah pohoda rozvoj spoznavanie
Foto: ilustračné, GettyImages

Chyby, ktoré robíme, keď nevieme, čo chceme. Prečo je tak náročné udržať vzťah bez hlbšieho pochopenia svojich hodnôt? Niekedy je tajomstvo vášho šťastia jednoduché a dostupné. Pomôžeme vám ho odhaliť.

Vaše hľadanie lásky vás už ubíja, prechádzate zo vzťahu do vzťahu a napriek tomu stále nemôžete nájsť toho pravého partnera, s ktorým by ste dokázali zostarnúť. Ste vo svojich vzťahoch neustále nespokojní a cítite sa, akoby ste blúdili v temnote? Možno ste stratili spojenie s tým, kto ste a čo skutočne chcete od lásky a vzťahov.

V tomto článku sa pozrieme na to, prečo nedostatok sebapoznania môže byť príčinou vášho nešťastia v láske. Objavíme, ako pochopenie samých seba môže ovplyvniť výber partnera a prečo sa stávate záhadou nielen pre seba, ale aj pre vašich partnerov.

Nepoznáte svoje vlastné JA

Nič neovplyvní váš život tak výrazne, ako keď pochopíte a zmeníte samé seba. Prečo? Pretože, keď nepoznáte svoju povahu, neviete, čo chcete ani koho chcete. Nedokážete jasne pomenovať, čo má pre vás skutočnú cenu a čo nie. Neviete, čo vás urobí šťastnou a aký človek sa k vám hodí.

Ak sa nevyznáte sami v sebe, nevyznáte sa ani v druhých

Vaša neznalosť vlastných hodnôt spôsobí, že keď sa s niekým zoznámite, nepoznáte, či je pre vás dobré to, čo vám druhý človek ponúka. Začnete s ním chodiť alebo žiť a po čase zistíte, že vám partnerova povaha alebo spôsob života absolútne nevyhovuje.

Vaše hľadanie samej seba vás potom stojí veľa sklamaní a stroskotaných lások. Nedokážete totiž vydržať v žiadnom vzťahu, pretože vždy objavíte niečo, čo vám nevyhovuje alebo vadí, či bude naopak lákavejšie a lepšie.

Ste záhadou aj pre vášho partnera

Rovnako platí, že sa druhí nevyznajú vo vás. Meníte nálady, svoje túžby a keďže neviete, čo vás urobí šťastnou, nepoznajú to ani vaši najbližší. Stávate sa záhadou pre vášho partnera, ktorý po čase môže s vami stratiť trpezlivosť.

Každá z nás má tajomstvo svojho šťastia ukryté vo svojom vnútri. Stačí len pochopiť, v čom spočíva.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom