Muži a ich cesta k vážnemu vzťahu: Tieto fázy by ste mali poznať

Vztahy laska muž zena
Foto: ilustračné, GettyImages

Tajomstvo každého muža odhalené! Cesta k trvalému vzťahu pre mužov prebieha cez tieto stupne.

Vždy máme sklony veriť, že novonájdená láska je tou pravou na celý život. Ale často sa stáva, že krása a obrovské zamilovanie zo začiatku nepretrváva donekonečna.

A teraz sa zamyslime nad otázkou: Ako dlho trvá mužom, kým sa rozhodnú pre vážny, trvalý vzťah? Mužská láska prechádza troma štádiami, a práve týmto spôsobom si buduje trvalosť.

V akom štádiu je váš partner? Zistite si, aby ste vedeli, na akom mieste v tejto ceste stojíte.

Prvá fáza – randenie bez záväzkov

Na začiatku vzťahu si rozdeľujete pomyselné roly. Buďte radšej pasívne a nechajte ho rozhodovať, kde a kedy strávite rande. Ak prenecháte v tejto fáze réžiu spoločne stráveného času na ňom, bude ho to viac baviť. Muži sa totiž radi snažia uloviť ženu, ktorá nie je ľahkou korisťou.

Druhá fáza – neoficiálny vzťah

V tomto stupni zvykneme niekedy panikáriť, lebo sa nevieme dočkať oficiálneho vzťahu. Ako vlastne druhú fázu dôstojne prečkať? Predovšetkým netlačte partnera do záväzkov, no napriek tomu nezabúdajte, že i na ne príde čas.

Skúste občas nadhodiť: „Je mi s tebou výborne. Uvidíme, ako sa veci časom vyvinú a či obidvaja budeme chcieť niečo viac. Automaticky sa tak staviate do pozície ženy, ktorú muž chce dobíjať.

Tretia fáza – patríte k sebe

Záleží vám na ňom, ale to neznamená, že dovolíte, aby sa váš život točil len okolo neho. Vsaďte na miernu rezervovanosť. Vášmu partnerovi bude hneď jasné, že sa mu nechcete zavesiť na krk, a začne sám usilovať, aby ste oficiálne patrili k sebe. Veď určite nenájde úžasnejšiu ženu!

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom