4 mužské taktiky, ako vás dostať do postele

4 mužské taktiky, ako vás dostať do postele
4 mužské taktiky, ako vás dostať do postele www.thinkstockphotos.com

Stretli ste pána božského? Vzbĺkol vo vás plameň obojstrannej túžby? Muži majú rôzne taktiky, ako dostať ženu do postele. My vám prezradíme aké, a prečo so sexom radšej počkať.

Mnohé z nás si myslia, že cesta k mužovmu srdcu vedie cez sex. Chyba! Ak ste aj spoznali toho pravého, nemáte ešte vyhraté. Omnoho ťažšie je si ho udržať, ak mu hneď na začiatku dáte všetko. Príliš skoro ho prestanete baviť. Totiž, keď muž so ženou spí, nemusí to ani zďaleka znamenať, že sa o ňu vážne zaujíma.

O lásku sa nepostará ani nadpriemerne kvalitný sex. Lenže muži sú potvory a určite vás budú skúšať vyprovokovať už na začiatku vzťahu, aby ste pridali plyn. Takže ak nechcete, aby vás chcel len do postele, odhaľte ich taktiky a stanovte pravidlá.

Pokus číslo 1

Na konci schôdzky sa vás nenápadne spýta: „Môžem si u teba odskočiť?

Najvhodnejšia reakcia

Dovoľte mu to. Počkajte však naňho oblečená pri dverách. Ak je zima, dokonca, si ani nedávajte dole čiapku a rukavice. Počkajte, kým neodíde.

Pokus číslo 2

Trošku, alebo viac sa opije a potom nenápadne zaútočí: „Prehnal som to s alkoholom a nemal by som sadať za volant. Mohol by som u teba prespať?

Najvhodnejšia reakcia

Dúfa, že poviete: „Predsa nebudeš spať na gauči, poď si ľahnúť ku mne do postele. Ale musíš sa chovať vzorne.“ Žiadne také. Uvarte mu silnú kávu a zavolajte mu taxík.

Pokus číslo 3

Ponúkne vám masáž: „V poslednej dobe je toho na teba veľa. Čo keby som ti pomasíroval chrbát? Nebudem nič skúšať, sľubujem!

Najvhodnejšia reakcia

Lenže po chvíľke masírovania stopercentne príde otázka: „Môžem ti rozopnúť podprsenku? Neviem sa totiž dostať na lopatky. Dala by si si dole i nohavičky? Namasíroval by som ti aj kríže, sú tiež stuhnuté.“ Takže žiadne masírovanie, pokiaľ si ho chcete trošku omotať okolo prsta.

Pokus číslo 4

Niektorí chlapi na to idú platonicky. „Pokojne sa prezleč a odpočiň si. Správaj sa, ako by som tu nebol.“

Najvhodnejšia reakcia

Hneď by sledoval, či máte podprsenku a potom: „Poď ku mne a ľahni si. Len sa budeme pozerať na telku. Prikryjem ťa.“

Niektoré z nás sa mu budú snažiť vyhovieť v domnienke, že by ho mohli stratiť. Až potom sa pokúsia napraviť omyl, ako napríklad: „Toto sa mi ešte nikdy nestalo. Nespím len tak s niekým, koho vôbec nepoznám.“

Po tomto, či podobnom tvrdení si však muž bude myslieť pravý opak. Je to klamstvo, aby ste si zachovali tvár. Preto, ak ho nechcete dostať do postele vy, radšej so sexom vyčkajte, omotajte si ho okolo prsta, kým nepochopí, že bez vás nedokáže žiť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom