Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži

Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži
Vyberte si, ktoré šaty sa vám najviac páčia. Podľa toho zistíte, aká ste žena a čo si myslia o vás muži bonjourglamour.ru

Pravdepodobne existuje veľmi málo žien, ktoré nemajú vo svojom šatníku žiadne šaty. Tento odev dokáže vyzdvihnúť ženskosť a spraviť nežné pohlavie príťažlivejšie.

Máme pre vás zaujímavý test, ktorý o nositeľkách šiat prezradí, aké sú osobnosti  a ako vplývajú na opačné pohlavie.

Ktoré šaty na obrázku sa vám páčia najviac ?

Číslo 1:

Ak ste zvolili prvú možnosť, ste typ ženy túžiaci po ochrancovi, s ktorým by ste mali spokojný život. Vaše romantické srdce je obrovské. Ste neustále zamilovaná do muža, krásnych vecí, umenia. Rady flirtujete a nechýba vám hravosť. Presne viete, čo platí na mužov.  Necháte sa rozmaznávať a rovnako bývate starostlivá a pozorná matka.

Číslo 2:

Pre väčšinu ľudí ste záhadou, ale práve toto tajomno vám dáva vaše nezameniteľné kúzlo, takže sa snažte, aby ste ho nestratili. Pochybnosti sú vám cudzie, lebo presne viete, čo chcete a idete si za tým. Vaša hrdá</span> a zásadová povaha je vždy pripravená energicky obhajovať vaše vlastné názory a neznáša nespravodlivosť. Svoje emócie máte pod kontrolou a dokážete ovládať aj ľudí okolo seba. Túžite presadiť sa a ste ctižiadostivá. Len málokedy sa vám to nepodarí. Čo sa týka vzťahu, na mužov pôsobíte prísne a väčšinou sa vás boja. Nikdy vás však nebudú ovládať, lebo nezávislosť je pre vás veľmi dôležitá.

Skvelé eshopy s oblečením nájdete tu

Číslo 3:

Ste praktická a odvážna žena, zvyknutá ísť dopredu a pripravená aj na najodvážnejšie kúsky. Máte silnú vôľu a nechýba vám ani usilovnosť.  Pre to, čo máte rady, sa dokážete vášnivo zapáliť. A milujete pozornosť! Muži vnímajú váš sexappeal a zväčša podľahnú vášmu optimizmu.  Chcete víťaziť za každú cenu, ale na druhej strane rady pomáhate iným. Vo vzťahu vám robí často problém vaša tvrdohlavosť.

Číslo 4:

Ste pokojná, priateľská a veselá osobnosť. Máte brilantný  zmysel pre humor! Ľahko si získate ostatných a väčšinou na nich urobíte pozitívny dojem. Ste veľmi spoločenský, zvedavý, odvážny človek. Váš pohľad na danú vec býva originálny. Nemáte problém prispôsobiť sa akejkoľvek situácii a vyťažiť z nej maximum. Rovnako ako vo vzťahu ste práve vy tá, ktorá ustupuje, zachraňuje a robí kompromisy. Muži vás vnímajú zväčša ako dobrú priateľku, pri ktorej sa cítia vynikajúco. S vami sa však určite nudiť nebudú.

Číslo 5:

Máte veľmi veľa tajomstiev, ste uzavretá a nedôverčivá. Ovládate sa v akejkoľvek situácii a emócie považujete za slabosť.  Silnejšie pohlavie priťahuje vaše sebavedomie. Pri výbere partnera ste veľmi prieberčivá a kladiete na mužov príliš vysoké nároky. Ste perfekcionistka i na seba. Vždy dosiahnete, po čom túžite. Ak chcete mať šťastný vzťah, skúste sa otvoriť a ubrať zo svojich nárokov. Inak zostanete sama a zatrpknutá.

Číslo 6:

Ste racionálne zmýšľajúci človek a veľký individualista. Dávate prednosť harmónii a pokoju. Očaríte takmer každého muža a dokonca aj vtedy, keď to nechcete. Ste veľmi citlivá a niekedy ľahko ovplyvniteľná. Navonok pôsobíte sebavedomo, ale vaše vnútro je veľmi zraniteľné. Vy naozaj potrebujete ochranu a podporu, aj keď to málokedy priznáte. Rady snívate a dokážete vidieť veci v bežnej realite, ktoré iní prehliadnu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom