Mesiac, v ktorom ste sa narodili, toho povie veľa o vašej osobnosti a charaktere

horoskop

To, že ľudia, ktorí sa narodili v rovnakom mesiaci, majú podobné črty a vlastnosti, už určite viete. Ak tomu neveríte, máme tu pre vás zopár vlastností, ktoré majú ľudia narodení v určitom mesiaci. Pozrite sa na svoj mesiac a prečítajte si, čo všetko o vás prezradí.

Január

Ženy narodené v januári sú veľmi ambiciózne, ale zároveň sú dosť konzervatívne. Majú problém s prejavovaním svojich pocitov, hlavne voči ostatným ľuďom. Dokážu sa otvoriť iba ľuďom, o ktorých si myslia, že sú na rovnakej intelektuálnej úrovni alebo majú rovnaké názory.

Február

Ženy narodené vo februári majú romantickú povahu. Tiež majú veľmi abstraktnú myseľ, ale sú veľmi náladové. Keď chcete s nimi jednať, musíte byť veľmi trpezliví.

Marec

Marcové ženy sú veľmi charizmatické a milujú prírodu. Sú veľmi príjemné a komunikatívne. Najčastejšie si rozumejú s mužmi, ktorí sú narodení v rovnakom mesiaci.

Apríl

Ženy narodené v apríli dokážu ľahko nadviazať vzťah s takmer kýmkoľvek – či už milostný alebo priateľský. No napriek všetkému sú veľmi žiarlivé.

Máj

Májové ženy dbajú na dôslednosť a dodržiavanie zásad. Sú veľmi aktívne, ale bohužiaľ vnútri veľmi komplikované.

Jún

Zvedavé, spoločenské a kreatívne. Toto sú tri hlavné charakteristiky žien narodených v júni. Bohužiaľ, niekedy skôr konajú, než si niečo poriadne rozmyslia.

Júl

Júlové ženy sú čestné, krásne, tajomné a veľmi inteligentné. Nemajú rady konflikty a voči druhým sú vždy úprimné.

August

Ženy narodené v auguste sú obdarené dobrým zmyslom pre humor a láskavým srdcom. Nemajú ale radi, keď sa im niekto posmieva. Berú to ako urážku, pretože si nevedia urobiť zo seba srandu. Sú radi, ak sú stredobodom pozornosti.

September

Sú disciplinované, krásne a láskavé. Cenia si dlhodobé vzťahy, ale na svojho partnera majú vysoké nároky.

Október

Majú silný charakter, hravú myseľ, ale nie každý ju má tú česť spoznať. Často im ostatné ženy závidia.

November

Novembrové ženy sú vždy o krok vpred a veľmi ľahko rozpoznajú, keď im klamete. Zahrávať sa s nimi, je ako hrať sa s ohňom – ​​popálite sa. Nepýtajte sa na ich názory, ak sa bojíte počuť pravdu.

December

V decembri sa rodia netrpezlivé, ale šťastné dámy. Každému zdvihnú náladu a sú obdarené otvoreným srdcom. Aj keď im život mnohokrát ublížil, nikdy ich nepoloží na kolená a vždy dosiahnu všetkého, čo chcú.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom