Mejkap, ktorý si zamilujete!

Mejkap, ktorý si zamilujete!
Mejkap, ktorý si zamilujete! GettyImages

Ženy sa rady inšpirujú, skrášľujú sa, vnímajú svoju ženskosť a podčiarkujú ju. Aj mejkap bol preto vymyslený. Inšpirujte sa zmyselným štýlom líčenia…

Byť ženou je krásne. Máme toľko vecí, z ktorých sa môžeme tešiť. Môžeme sa skrášľovať a hýčkať, využívať svoju kreativitu a vymýšľať si rôzne štýly líčenia.

Ste milovníčkou mejkapu? Tak sa nebojte prekročiť hranice a vyskúšajte výrazné a extravagantné líčenie.

Základom je porcelánovo čistá a žiarivá pleť. K tomu vám okrem kvalitného mejkapu dopomôže množstvo rozjasňujúcich produktov. Korektor svetlejšej farby aplikujte do oblasti očného okolia a plynule ho rozpracujte do mejkapu. Zafixujte púdrom.

Aplikujte lícnu farbu do oblasti pod lícne kosti a nad lícnu kosť naneste perleťový práškový rozjasňovač.

Oči pozostávajú z rámujúcich dymových liniek z očných tieňov. Použite hnedú farbu v kombinácii s čiernou a tieňovacím štetcom vypracujte po obvode oka. Zachovajte plynulosť. Pre dotvorenie línie očí vytvarujte tenkú hornú tekutú linku v čiernej farbe. Naneste maskaru.

Pery sú v tomto štýle líčenia dominantou. Sýta bordová farba pôsobí ťažko a tlmene. Je vhodná skôr na večerné a príležitostné líčenie. Orámujte a vyplňte objem pier najskôr ceruzkou a následne aplikujte rúž. Vydrží dlhšie.

Nezabúdajte na obočie. Má byť dokonalou klembou oka a v tomto štýle líčenia by nemalo byť prehnane hrubé, aby nebolo pokope príliš veľa tvrdých prvkov.

Inšpirácie pre make-up môžete nájsť aj v týchto e-shopoch:

Pozrite si FOTOGALÉRIU k článku TU

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom