Tajné triky štylistov slávnych celebrít odhalené!

Jennifer Lawrence
SITA/AP

Nazdávate sa, že známe celebrity majú dokonalé krivky? Omyl! Sú to predsa len ženy z mäsa a kostí ako my. Na rozdiel od nás však majú dokonalých štylistov.

Za perfektným vzhľadom známych celebrít stoja profesionálni štylisti, ktorí presne vedia, ako krásne partie vyzdvihnúť a tie menej dokonalé zamaskovať. Výsledok?

Väčšinou vždy bezchybný vzhľad, ktorý im mnohé z nás závidíme. No už nemusíme, pretože my vám prezradíme zopár super trikov, vďaka ktorým budete vyzerať rovnako skvelo, ak nie lepšie.

Atletická postava Jennifer Lawrence

Máte aj vy postavu so širokými vyšportovanými ramenami, ktorá prechádza do útleho pásu ako Jennifer? Tak zabudnite na vypchaté ramená a ramienka za krk. Naopak rozšírené topy a šaty vytvoria skvelú rovnováhu medzi hornou a dolnou časťou tela.

Veľký zadok Kim Kardashian

Aj tento nedostatok sa dá premeniť na vaše plus, len treba vedieť ako. Predovšetkým sa vyhnite priliehavým puzdrovým šatám a krátkym topom odhaľujúcim bruško. No aj s väčším pozadím môžete byť vo svetlom oblečení za hviezdu, tak ako sa to darí Kim Kardashian. Totiž outfity tón v tóne, ktoré nie sú v hornej polovičke tela príliš úzke, predstavujú pre vás to pravé. Nezabudnite na topánky na opätku, ktoré vám opticky predĺžia nohy.

Bacuľka ako Beth Ditto

Katy Perry
Katy Perry SITA/AP

Ste zúfalá, že vaša postava je na míle vzdialená od tých ideálnych? No a čo? Aj to sa dá zachrániť. Dostatok látky zahaľujúcej siluetu a voľne splývajúce strihy sú základom úspechu. Treba myslieť však na to, aby bola pasová línia vždy zdôraznená. Taktiež voľte tmavšie farby a zabudnite na strečové materiály.

Výrazné krivky Katy Perry

Máte postavu v tvare presýpacích hodín? Čiže bujný dekolt, oblé boky a pekne formovaný zadok? Svoje krivky skrotíte pomocou šiat, ktoré sú vypasované. Keď zdôraznite stred tela, vyniknú dokonalo všetky vaše prednosti. Nepreháňajte to však s veľkými výstrihmi. Celkový outfit sa tak pokazí a vyznie lacno. Zoberte si radšej príklad od Katy Perry.

Veľké prsia Scarlett Johansson

Vaša postava pôsobí nevyvážene, pokiaľ máte zároveň s útlym pásom a štíhlymi nohami tiež veľké poprsie. Pre vám sa skvelo hodia bundičky po pás, ktoré postavu opticky rozdeľujú. V žiadnom prípade nenoste roláky alebo masívne šperky v dekolte. Vsaďte na istú klasiku. Aj klasický kostým na vás môže vyzerať veľmi zvodne. Tiež veľké slnečné okuliare a neprehliadnuteľná taška sú ideálnymi doplnkami pre tento typ postavy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom