Kylie Minogue prezradila ďalší singel

Kylie Minogue
Kylie Minogue shutterstock.com

Pôjde o druhý singel z aktuálnej nahrávky Kiss Me Once, ktorú 45-ročná interpretka vydala 14. marca.

Ďalším singlom z albumu Kiss Me Once (2014) austrálskej speváčky Kylie Minogue bude skladba I Was Gonna Cancel. Na piesni spolupracoval aj Pharrell Williams, ktorý sa za ostatný rok zviditeľnil najmä singlom Happy z albumu Girl (2014), ale aj hitmi Blurred Lines Robina Thicka či Get Lucky francúzskeho dua Daft Punk.

Štyridsaťpäťročná interpretka v rozhovore pre americký dvojtýždenník Rolling Stone tiež prezradila, že aj skladba Beautiful, v ktorej priložil ruku k dielu Enrique Iglesias, by mohla v budúcnosti vyjsť ako singel. „Dúfame, že aj táto pieseň bude singlom. Dúfam, že z albumu ponúkneme štyri single. To by bolo úžasné. Premýšľame tiež nad skladbou Kiss Me Once,“ vyjadrila sa Minogue, ktorá najnovšiu štúdiovku prezentovala singlom Into the Blue a tiež piesňou Sexercize.

Kylie Minogue patrí medzi najúspešnejšie predstaviteľky popovej hudby na svete, aj keď sa jej nikdy nepodarilo úplne preraziť v USA. Prvú nahrávku s názvom Kylie vydala v roku 1988, spomínaná novinka Kiss Me Once, ktorú vydala 14. marca, je jej dvanástou štúdiovkou. K jej najúspešnejším hitom patria skladby Locomotion, I Should Be So Lucky, Wouldn’t Change A Thing, Spinning Around alebo Can’t Get You Out Of My Head. V roku 2005 jej lekári diagnostikovali rakovinu prsníka.

Po úspešnej liečbe sa už v roku 2006 vrátila na pódiá a v roku 2008 vyrazila na svetové turné. Minogue sa venuje aj herectvu. V rokoch 1986 až 1988 účinkovala v seriáli Susedia (1985). Objavila sa tiež v romantickej dráme Delikventi (1989), horore Horúca krv (2000), filmovom muzikáli Moulin Rouge (2001) alebo romantickom trileri Jack and Diane (2012). Speváčka by sa v rámci turné k albumu Kiss Me Once mala 19. októbra predstaviť aj v Bratislave.

http://www.youtube.com/watch?v=5AH9H3_rabE

Informácie pochádzajú z webstránky www.rollingstone.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom