Kylie Minogue zverejnila text nového singla

Kylie Minogue
Kylie Minogue shutterstock.com

Novinka austrálskej speváčky vyjde 27. januára.

Austrálska speváčka Kylie Minogue predstavila text nového singla Into the Blue.

Týždeň po zverejnení detailov k pripravovanej piesni, speváčka uverejnila na sociálnej sieti Facebook fotografiu ručne písaného textu na troch hárkoch papiera.

Kto je pripravený na Into the Blue? Tu je text nového singla. Budete ho počuť 27. januára. Neviem sa toho dočkať!“ pripojila komentár.

Pieseň Into the Blue napísala Kelly Sheehan, ktorá v minulosti pracovala so speváčkami Mary J. Blige či Mariah Carey. Minogue singel opísala ako „euforický návrat na tanečný parket“. Into the Blue bude súčasťou speváčkinej pripravovanej štúdiovky, ktorá by mala vyjsť neskôr v tomto roku.

Kylie Minogue patrí medzi najúspešnejšie predstaviteľky popovej hudby na svete, aj keď sa jej nikdy nepodarilo úplne preraziť v USA. Na svojom konte má zatiaľ jedenásť štúdiových albumov. Prvú nahrávku s názvom Kylie vydala v roku 1988, jej zatiaľ poslednou štúdiovkou je Aphrodite (2010).

K jej najúspešnejším hitom patria skladby ako Locomotion, I Should Be So Lucky, Wouldn’t Change a Thing, Spinning Around alebo Can’t Get You Out Of My Head.

V roku 2005 jej lekári diagnostikovali rakovinu prsníka. Po úspešnej liečbe sa na pódiá vrátila už v roku 2006 a v roku 2008 vyrazila na svetové turné.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom