Katy Perry bude tvárou vianočnej kampane H&M

Katy Perry novou tvárou vianočnej kampane H&M
H&M

Svetová hudobná hviezda, ktorá sa tento rok so svojím turné predstavila aj na Slovensku, zažiari v zimnej kampani švédskej značky. V televíznych i printových reklamách ju budete môcť vidieť od novembra.

Katy Perry: módna evolúcia
To najlepšie a najuletenejšie zo štýlu spváčky Katy Perry. SITA/AP

Najnovšou hviezdou reklamnej kampane švédskeho módneho reťazca H&M je americká speváčka Katy Perry. Po tom, čo obľúbený reťazec predstavil svoju dlho očakávanú kolaboráciu s francúzskym ikonickým módnym domom Balmain, je spolupráca s Katy Perry ďalšou významnou správou, ktorá potvrdzuje silnú pozíciu švédskej značky i jej stále silnejšiu orientáciu na populárnu kultúru.

H&M bolo jedno z miest, kde som si začala kultivovať môj osobný štýl,“ povedala Katy Perry. „H&M kúsky už roky rada dopĺňam do môjho šatníka,“ dodala 30-ročná speváčka z Kalifornie, ktorá je po celom svete známa svojím odvážnym a hravým štýlom. Ten predvádza na koncertoch i červenom koberci a jedny z najúchvatnejších kostýmov predviedla počas svojho turné Prismatic tour, s ktorým tento rok vystúpila i v Bratislave.

Hviezdami minuloročnej vianočnej kampane H&M boli speváčka Lady Gaga a spevák Tony Bennet, ktorí spievali klasické vianočné hity aj v televíznej reklame. „Sme nesmierne nadšení, že Katy Perry tento rok zažiari v našej vianočnej kampani. Na Katy milujeme všetko, od jej neuveriteľného talentu a energie až po jej hravý zmysel pre štýl,“ uviedla Pernilla Wohlfahrt, hlavná dizajnérka H&M.

A čo na zimnej móde a Vianociach miluje samotná Katy Perry? „Jeden z dôvodov, prečo milujem Vianoce je, že sa môžem obliecť pohodlne a milo, čo H&M umožňuje skvelým spôsobom pre všetky rozpočty. Neviem sa dočkať, kým uvidíte, čo sme vytvorili s Jonasom Åkerlundom a Danom Jacksonom,“ povedala Katy.

Katy Perry na vystúpení počas NFL Super bowlu 2015.
Katy Perry na vystúpení počas NFL Super bowlu 2015. SITA/AP

Katy Perry, vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, debutovala v roku 2001 albumom Katy Hudson, no známou sa stala až v roku 2008 vďaka piesni I Kissed A Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Po nej nasledovali albumy Teenage Dream (2010) a Prism (2013). Okrem hudby sa príležitostne venuje aj herectvu. V roku 2010 prepožičala hlas animovanej postavičke v epizóde seriálu Simpsonovci (1989) a neskôr aj Šmolinke v snímkach Šmolkovia (2011) a Šmolkovia 2 (2013). V roku 2011 hosťovala v komediálnom seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2005 – 2014). Predstavila sa tiež v dokumente Katy Perry: Part of Me (2012) o jej kariére a osobnom živote. Koncom roka 2012 ju prestížny americký hudobný týždenník Billboard vyhlásil za ženu roka. Perry sa v rámci turné k spomínanému albumu Prism predstavila vo februári aj v Bratislave.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom