Jeho obľúbená sexuálna poloha vám prezradí, aký je

Jeho obľúbená sexuálna poloha vám prezradí, aký je
Jeho obľúbená sexuálna poloha vám prezradí, aký je GettyImages

Má to rád zozadu alebo postojačky? Zistite, čo vám obľúbená poloha prezradí o vašom partnerovi.

Každý muž je iný, a preto je jasné, že rozdiely budú aj v oblasti sexuálnych praktík. Niektorí to majú radi pomaly a iní zase rýchlo. Jeden z boku, druhý zase postojačky. Do ktorej kategórie patrí ten váš?

1. Misionárska poloha

Klasická a trochu konzervatívna poloha, ktorá nevyžaduje priveľkú fantáziu, presne vypovedá o jeho charaktere. Má potrebu vás ochraňovať a potrebuje mať veci pod kontrolou. Je to muž, ktorý je rodinne založený a nemá strach z trvalého vzťahu. Naopak však nerád riskuje a drží sa zaužívaných pravidiel.

2. Žena hore

Rovnako ako v posteli, tak aj v súkromnom živote ste vy dominantnou. Váš partner je pôžitkár, avšak flegmatik zároveň. Rád sa na vás počas sexu pozerá a pri tejto polohe má na vás najlepší výhľad. Rád sa vo všetkom spolieha na vás a čo si sama nespravíte, to nemáte.

3. Zozadu

Obľubuje byť pánom situácie v každom smere. Je rád stredobodom pozornosti, myslí v prvom rade na seba a v živote to s ním nebudete mať ľahké. Rád si zoberie to, na čo má chuť. Pokiaľ si ho ale získate a dostanete sa mu pod kožu, budete pre neho jediná.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

4. Postojačky

Táto poloha je fyzicky náročná, a preto máte, pravdepodobne, dočinenia s mužom, ktorý miluje šport. Nečakajte však od neho veľké gestá romantiky a prejavy priazne. Sú to vášniví milenci, ktorí vám doprajú „rýchlovky“ na najrôznejších miestach. Nemajú radi obmedzovanie, ani dlhodobejšie vzťahy. Je to dobrodružný typ muža, s ktorým sa však nikdy nebudete nudiť.

5. Lyžičky

Ležíte na rovnakom boku, pričom žena je vpredu a muž za ňou. Ak je toto jeho obľúbená poloha, je to dobré znamenie. Partnerský vzťah je pre neho to najdôležitejšie a rád si vychutnáva orgazmus svojej partnerky. Rukami dočiahne všade tam, kam treba – na prsia a aj na klitoris. Rovnako, ako mu záleží na tom, aby vás uspokojil v posteli, tak sa o vás chce postarať aj v živote.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom